19028.
Beendet 474. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Felfedezők lexikona. Szerkesztette Kéz Andor. Budapest, [1937]. Franklin-Társulat Magyar Irodalmi Intézet és Könyvnyomda. 162 p. Első kiadás. Kéthasábos szövegoldalakon magyar és külföldi felfedezők életrajzi szócikkeivel. A címoldalon régi gyűjteményi bélyegzés és katalógusszám, előbbi a belív néhány oldalán megismétlődik. Néhány oldalon apró foltosság. (Magyar Földrajzi Társaság könyvtára.) Poss.: Láng Gépgyár Rt. Tisztviselői Sportköre. Díszesen aranyozott, kissé foltos kiadói egészvászon kötésben.