Johannes Schöbel: Prunkwaffen. Waffen und Rüstungen aus dem historischen Museum Dresden. Leipzig, 1973, Militärverlag der DDR. Első kiadás. Egészoldalas, fekete-fehér és színes fotókkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban, a borítón ázásnyommal, egyébként jó állapotban.