Háborús album. A világháború történelme képekben. Szerk.: Tábori Kornél. Pesti Napló kiadása. Bp.,é.n.,Jókai Nyomda, 240 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. A borító Földes Imre (1881-1948) grafikus munkája. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.