Tordy Géza: Fegyelmi és közigazgatási büntető rendelkezések a M. Kir. Postánál. Összeállította és magyarázatokkal ellátta Tordy Géza. (Dedikált.) Budapest, 1943. (Szerző - Attila ny. rt.) 262 p. Dedikált: ,,Zolinak szeretettel: dr. Tordy Géza". A posta jogi szabályozását ismertető kötet első kiadása 1940-ben jelent meg. Második kiadásból származó példányunk számos oldalán széljegyzetek, aláhúzások, első borítóján régi tulajdonosi bejegyzés. Fűzve, sérült kiadói borítóban.
1941 Telekkönyvi jog végrehajtása Erdélyben. (18800/1941 I. M. számú rendelet.) A Jogi Hírlap Törvénytára 578. sz. Bp., 1941, (Centrum-ny.), 349-369 p. Kiadói papírkötés.
1914-1918 Jogakadémiai Szemle 9 száma, közte II. évf. 1. sz. 1914. márc., III. évf. 1916. 1-4. sz. (5 példány), 1917. IV. évf. 1., 2-4. sz., 1918. V. évf. 1-2. sz. + 1920 Magyar Jogi Szemle I. évf. 5. sz., 1920. május 1. Változó állapotban, közte foltos.
Dr. Krisztics Sándor (szerk.): Magyar kormányzati bibliographia. Az 1925-ik évi törvények, kormányrendeletek, önkormányzati rendeletek és bírói döntvények alapján. II. évfolyam. Magyar Sociographiai Intézet kiadványai 4. sz. Bp., [1927], Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek) Nemzeti Könyvkereskedése, IV p.+ 338 (hasábszámozás)+ 339-345 p. Kiadói papírkötés, sérült, az elülső borító különvált, nagyrészt felvágatlan lapokkal.