A magyar általános polgári törvénykönyv tervezete. Első szöveg. Bp., 1900, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötés, címlap kijár, egyébként jó állapotban.
Grecsák Károly: A váltótörvény (1876. évi XXII. törvényczikk) magyarázata, különös tekintettel a m. kir. Curia birói gyakorlatára. Függelékül: A váltóeljárás. Bp., 1897, Athenaeum, VII+1+516 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, a címlapon Dr. Csia József kézdivásárhelyi ügyvéd áthúzott névbélyegzőjével és Bedő Joakim jogász (?) beragasztott névcímkéjével és névbejegyzésével.
A földbirtokreform törvény és novella. A végrehajtási utasításokkal, a kapcsolatos rendeletekkel, magyarázatokkal, joggyakorlattal és jegyzetekkel. Összeáll.: Máté Imre és Neubauer Ferenc. Bp., 1924, Athenaeum, 267+1 p. Kiadói papírkötés, a felső sarkain szamárfülekkel. Felvágatlan lapokkal.
Angyal Pál: Sikkasztás, jogtalan elsajátítás, orgazdaság és bűnpártolás. A magyar büntetőjog kézikönyve 13. köt. Bp., (1936.), Attila-Nyomda, XXVIII+224 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval, javított gerinccel, részben felvágatlan lapokkal, néhány lap sarkán kis hiánnyal, néhány foltos lappal.
Károlyi Árpád: A magyar alkotmány fölfüggesztése 1673-ban. Budapest, 1883. Magyar Tudományos Akadémia (Athenaeum Rt. ny.) 68 p. Károlyi Árpád (1853-1940) történész, levéltáros, főként a 16-17. századi magyar és erdélyi politikatörténettel foglalkozott, bécsi levéltári források alapján. Példányunk fűzése laza, az első borítón régi gyűjteményi bélyegzés és katalógusszám. (Értekezések a történelmi tudományok köréből. XI. kötet, III. szám.) Pamlényi 99. o. Fűzve, sérült, hiányos, javított kiadói borítóban.
Barkóczy László - Csató Béla: A rendőri büntető eljárási és ügyviteli szabályok. Összeáll. és jegyzetekkel ellátták: - -. Bp., 1937, Grill Károly, XIV+603 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, kissé laza fűzéssel.