Tétel

Katalognummer:

19270.
Beendet 474. Fernauktion
Bücher: Jura

Rufpreis:

3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD

Beschreibung:

Károlyi Árpád: A magyar alkotmány fölfüggesztése 1673-ban. Budapest, 1883. Magyar Tudományos Akadémia (Athenaeum Rt. ny.) 68 p. Károlyi Árpád (1853-1940) történész, levéltáros, főként a 16-17. századi magyar és erdélyi politikatörténettel foglalkozott, bécsi levéltári források alapján. Példányunk fűzése laza, az első borítón régi gyűjteményi bélyegzés és katalógusszám. (Értekezések a történelmi tudományok köréből. XI. kötet, III. szám.) Pamlényi 99. o. Fűzve, sérült, hiányos, javított kiadói borítóban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk