Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 29

Nathaniel Katzburg: Zsidópolitika Magyarország. 1919-1943. Hungarica Judaica 2. Bp., 2002., Bábel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20740.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

20741.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Delmont, Joseph: Juden in Ketten. Leipzig, Verlag Fr. Wilh. Grunow. Kiadói egészvászon kötés, gerincén szakadások, kopottas állapotban.
20742.

Rufpreis:
1 400 HUF

The State Jewish Museum in Prague. Megjelent 10 000 példányban. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20743.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kiszely Gábor: Hallom, Izráel. A másik Szentföld. A szerző, Kiszely Gábor (1949-2011) író, történész által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1996, Szent Gellért Egyházi Kiadó. Kiadói papírkötés.
20744.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF