https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 103

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Öttusa" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,73g/0,925/42,5mm) T:PP patina, sérült tok
1
31952.

1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Öttusa" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,73g/0,925/42,5mm) T:PP patina, sérült tok

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1992. "XXV. Nyári Olimpiai Játékok, Barcelona - Magyar csapat" kétoldalas Cu emlékérem bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzéssel, "Magyar Olimpiai Bizottság" feliratú fekete műbőr dísztokban T:PP patina
1
31953.

1992. "XXV. Nyári Olimpiai Játékok, Barcelona - Magyar csapat" kétoldalas Cu emlékérem bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzéssel, "Magyar Olimpiai Bizottság" feliratú fekete műbőr dísztokban T:PP patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1971. "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség)" festett bronz címer bronz éremhez rögzítve, hátoldalán akasztóval, "Huguenin" gyártói jelzéssel (88mm) + DN "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség) tiszteletbeli tagja" aranyozott, festett fém tagsági jelvény T:AU 1971. "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique, International Gymnastics Federation)" painted bronze logo of FIG fixed to bronze medal, with hanger on the back, with "Huguenin" maker's mark (88mm) + ND "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique) Membre d'Honneur (International Gymnastics Federation, honorary member)" gilt, painted metal membership badge C:AU
1
31954.

1971. "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség)" festett bronz címer bronz éremhez rögzítve, hátoldalán akasztóval, "Huguenin" gyártói jelzéssel (88mm) + DN "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség) tiszteletbeli tagja" aranyozott, festett fém tagsági jelvény T:AU 1971. "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique, International Gymnastics Federation)" painted bronze logo of FIG fixed to bronze medal, with hanger on the back, with "Huguenin" maker's mark (88mm) + ND "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique) Membre d'Honneur (International Gymnastics Federation, honorary member)" gilt, painted metal membership badge C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1996. Az 1896-os Olimpiai díjérem modern bronz replikája "KÓPIA" jelzéssel (42mm) T:UNC,AU
1
31955.

~1996. Az 1896-os Olimpiai díjérem modern bronz replikája "KÓPIA" jelzéssel (42mm) T:UNC,AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
2006. "Úszó-Európa-bajnokság" Herendi porcelán szinkronszúszó díjérem szalaggal, bronzérem (85mm) T:1-
1
31956.

2006. "Úszó-Európa-bajnokság" Herendi porcelán szinkronszúszó díjérem szalaggal, bronzérem (85mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2007. "100 éves a Magyar Tenisz Szövetség" fém emlékplakett dekoratív keretben (130x180mm, keret:280x330mm) T:AU
1
31957.

2007. "100 éves a Magyar Tenisz Szövetség" fém emlékplakett dekoratív keretben (130x180mm, keret:280x330mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2010. "XX. Kézilabda Világbajnokság Nyíregyháza" arany, ezüst és bronz fokozatú fém díjérem szalagon, bekeretezve (3xklf) (60mm, keret:300x395mm) T:UNC a keret néhány helyen sérült
1
31958.

2010. "XX. Kézilabda Világbajnokság Nyíregyháza" arany, ezüst és bronz fokozatú fém díjérem szalagon, bekeretezve (3xklf) (60mm, keret:300x395mm) T:UNC a keret néhány helyen sérült

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN "Vasas SC" zománcozott fém címer fém kulcstartóra ragasztva (12mm, 30mm) T:XF
1
31959.

DN "Vasas SC" zománcozott fém címer fém kulcstartóra ragasztva (12mm, 30mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN "Somogy-Zalai Lótenyésztő és Lovassport Egyesület" sárgaréz kitűző (31x29mm) T:AU karc
1
31960.

DN "Somogy-Zalai Lótenyésztő és Lovassport Egyesület" sárgaréz kitűző (31x29mm) T:AU karc

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Amerikai Egyesült Államok 2001. "NHL All-stars / Jean Béliveau" fém jégkorong emlékérem kapszulában (26mm) T:PP USA 2001. "NHL All-stars / Jean Béliveau" metal ice hockey medallion in capsule (26mm) C:PP
1
31961.

Amerikai Egyesült Államok 2001. "NHL All-stars / Jean Béliveau" fém jégkorong emlékérem kapszulában (26mm) T:PP USA 2001. "NHL All-stars / Jean Béliveau" metal ice hockey medallion in capsule (26mm) C:PP

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy-Britannia / Anglia 1996. "David Platt - Midfield / 1996 - A hivatalos angol keret" futball emlékérem (27mm) T:AU Great Britain / England 1996. "David Platt - Midfield / 1996 - Official England Squad" soccer commemorative medallion (27mm) C:AU
1
31962.

Nagy-Britannia / Anglia 1996. "David Platt - Midfield / 1996 - A hivatalos angol keret" futball emlékérem (27mm) T:AU Great Britain / England 1996. "David Platt - Midfield / 1996 - Official England Squad" soccer commemorative medallion (27mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ausztria 1968. "Innsbruck-Grenoble" bronz olimpiai jelvény, hátlapon "KARL PICHL, INNSBRUCK" gyártói jelzéssel (26x26mm) T:AU Austria 1968. "Innsbruck-Grenoble" bronze olimpic badge, on the back with makers mark "KARL PICHL, INNSBRUCK" (26x26mm) C:AU
1
31963.

Ausztria 1968. "Innsbruck-Grenoble" bronz olimpiai jelvény, hátlapon "KARL PICHL, INNSBRUCK" gyártói jelzéssel (26x26mm) T:AU Austria 1968. "Innsbruck-Grenoble" bronze olimpic badge, on the back with makers mark "KARL PICHL, INNSBRUCK" (26x26mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse