https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 103
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2816800
31928
471
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1949. "Jó munkádért - KAOE Sportólói" sport emlékplakett márványlap alapon (138x88mm) T:1-,2 enyhe kopások
Das Lot is nicht erreichbar
2817267
31929
471
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1949. "Budapest Tekéző Alszövetség" egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2
Das Lot is nicht erreichbar
3132578
31930
471
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1950 k. "MHK (Munkára, harcra kész)" zománcozott bronz jelvény (3xklf, egyik hátoldalán gravírozott sorszám) T:AU,XF kopott aranyozás, tűhiány
Das Lot is nicht erreichbar
3121949
31931
471
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1950. "Csepel Munkás Testedző Kör" kétoldalas bronz díjérem (39mm) T:XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
3132492
31932
471
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1950-1953. "MHK (Munkára, harcra kész)" Rákosi-címeres bronz kitűző (2xklf, bronz és zománcozott bronz) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2816248
31933
471
0
2400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1950-1960. "Kilián" egyoldalas bronz sport emlékérem (128mm) T:1- patina
Das Lot is nicht erreichbar
2931208
31934
471
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1952-1956. 4db különböző labdarúgó díjérem, közte Szomor László (1908-1980) 1952. labdarúgó bronz díjérem, hátoldalán "IV. ker. bajnokság 1952. II." gravírozással (40mm) T:XF,VF
Das Lot is nicht erreichbar
3095738
31935
471
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1954. "XII. Nyári Főiskolai Világbajnokság Budapest" bőr emlékplakett (84x138mm) márvány posztamensen (122x178x20mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2459827
31936
471
0
2400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1960-1970. "Ügető" egyoldalas Br plakett. Szign.: Kovács (48x76mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2817384
31937
471
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1970-1990. 20 darabos Hollóházi porcelán sport emlékérem tétel, közte 1972. "75 éves a Magyar Atlétikai Szövetség 1897-1972" egyoldalas porcelán emlékérem (87mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2817351
31938
471
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1970-1980. 6 darabos kerámia és porcelán sport emlékérem és emlékplakett tétel, közte 1972. "Országos Marathoni Bajnokság - Ózd 1972" egyoldalas kerámia sport emlékérem (110mm) T:1-,2
Das Lot is nicht erreichbar
2474273
31939
471
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1974. "Veszprém Megyei Vegyész Sportnap I." festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (64mm) + 1975. "SZMT. III. Megyei Téli Sportnap Veszprém 1975" festett porcelán emlékérem tokban (85mm) + 1983. "VII. Szakmunkástanuló Olimpia Veszprém 1983." egyoldalas Br felakasztható emlékérem (99mm) T:1-,2
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse