https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 103

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1906. "Magyar Evezős Egyletek Országos Szövetsége" jelzett Ag sport emlékplakett, hátoldalon dátum gravírozással "1906 Június 10." (35,27g/0.800/33x66mm) T:AU,XF HP 829.var
1
31904.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1906. "Magyar Evezős Egyletek Országos Szövetsége" jelzett Ag sport emlékplakett, hátoldalon dátum gravírozással "1906 Június 10." (35,27g/0.800/33x66mm) T:AU,XF HP 829.var

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1928. "Magyar Evezős Szövetség" bronz díjérem, hátoldalán "II. díj - Városközi nyolcas 1928. VI.-24." gravírozással, "Berán N. Bpest" gyártói jelzéssel (50mm) T:XF
1
31905.

Berán Lajos (1882-1943) 1928. "Magyar Evezős Szövetség" bronz díjérem, hátoldalán "II. díj - Városközi nyolcas 1928. VI.-24." gravírozással, "Berán N. Bpest" gyártói jelzéssel (50mm) T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Berán Lajos (1883-1943) 1930. "Magyar Sí Szövetség" sí díjplakett "1930.II.9. HÖLGYVERSENY I. OSZT. I. DIJ" gravírozással (50x70mm) T:AU
1
31906.

Berán Lajos (1883-1943) 1930. "Magyar Sí Szövetség" sí díjplakett "1930.II.9. HÖLGYVERSENY I. OSZT. I. DIJ" gravírozással (50x70mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1883-1943) 1936-1942. "Magyar Sí Szövetség" (2xklf) bronz és Al sí díjplakett, hátoldalukon gravírozással, az egyiken "LUDVIG" gyártói jelzéssel (61x70mm) + Sződy Szilárd (1878-1939) 1926. (1942.) "Magyar Sí Klub" Al sí díjplakett, hátoldalán "Kékes Kupa 1942. XI" gravírozással (57x70mm) T:XF
1
31907.

Berán Lajos (1883-1943) 1936-1942. "Magyar Sí Szövetség" (2xklf) bronz és Al sí díjplakett, hátoldalukon gravírozással, az egyiken "LUDVIG" gyártói jelzéssel (61x70mm) + Sződy Szilárd (1878-1939) 1926. (1942.) "Magyar Sí Klub" Al sí díjplakett, hátoldalán "Kékes Kupa 1942. XI" gravírozással (57x70mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1883-1943) 1939. "Magyar Sí Szövetség" bronz díjplakett hátoldalán "1939. III. 18-19." gravírozással és "Ludvig BP" gyártói jelzéssel (60x70mm) T:XF karc, ü.
1
31908.

Berán Lajos (1883-1943) 1939. "Magyar Sí Szövetség" bronz díjplakett hátoldalán "1939. III. 18-19." gravírozással és "Ludvig BP" gyártói jelzéssel (60x70mm) T:XF karc, ü.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Nándor (1889-1965) 1943. "Országos Magyar Kajak Szövetség" ezüstözött bronz plakett, hátoldalon gravírozva "1943 BAJNOK K4 1000" és "BUDAPEST DÖBRENTEI U 2" beütéssel T:XF
1
31909.

Berán Nándor (1889-1965) 1943. "Országos Magyar Kajak Szövetség" ezüstözött bronz plakett, hátoldalon gravírozva "1943 BAJNOK K4 1000" és "BUDAPEST DÖBRENTEI U 2" beütéssel T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1949. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete" bronzozott emlékérem, hátoldalon "A TENISZ TÖMEGSPORT KIFEJLESZTÉSÉRT 1949" gravírozással (120mm) T:XF kopott bronzozás
1
31910.

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1949. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete" bronzozott emlékérem, hátoldalon "A TENISZ TÖMEGSPORT KIFEJLESZTÉSÉRT 1949" gravírozással (120mm) T:XF kopott bronzozás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Exner Károly (1850-1919) 1901. "Magyar Tanulók Országos Tornaversenye - 1901 / Küzdj és Bízva Bízzál" ezüstözött bronz díjérem modern mellszalaggal (34mm) T:XF
1
31911.

Exner Károly (1850-1919) 1901. "Magyar Tanulók Országos Tornaversenye - 1901 / Küzdj és Bízva Bízzál" ezüstözött bronz díjérem modern mellszalaggal (34mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pincés Puder István (1907- ?) 1933. "Budapest Sport Egyesület Jubiláris Érme - BSE 1913-1933" ezüstözött bronz díjplakett, "Kovácsházy-serleg I. 1933" gravírozással, "HP" beütővel és "Hawel Bp" gyártói jelzéssel, eredeti, "Hável Pál Budapest VII. Holló-ucca 15" gyártói tokban (42x57mm) T:AU patina, kis ph.
1
31912.

Pincés Puder István (1907- ?) 1933. "Budapest Sport Egyesület Jubiláris Érme - BSE 1913-1933" ezüstözött bronz díjplakett, "Kovácsházy-serleg I. 1933" gravírozással, "HP" beütővel és "Hawel Bp" gyártói jelzéssel, eredeti, "Hável Pál Budapest VII. Holló-ucca 15" gyártói tokban (42x57mm) T:AU patina, kis ph.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1925. "Főiskolai Bajnokságok Budapest 1930" ezüstözött Br és Br díjérem gravírozva, "Ludvig" gyártói jelzéssel. Szign.: Sződy Szilárd (1878-1939) (42mm) (4xklf, 2db mellszalagon, 2db mellszalag nélkül) + 1925. "Főiskolai Bajnokságok Budapest 1931" Br díjérem, gravírozva, "Ludvig" gyártói jelzéssel (42mm) (3xklf) T:2,2-
1
31913.

1925. "Főiskolai Bajnokságok Budapest 1930" ezüstözött Br és Br díjérem gravírozva, "Ludvig" gyártói jelzéssel. Szign.: Sződy Szilárd (1878-1939) (42mm) (4xklf, 2db mellszalagon, 2db mellszalag nélkül) + 1925. "Főiskolai Bajnokságok Budapest 1931" Br díjérem, gravírozva, "Ludvig" gyártói jelzéssel (42mm) (3xklf) T:2,2-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1930 k.. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas bronz díjérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: Sződy Szilárd (1878-1939) (41mm) T:XF
1
31914.

1930 k.. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas bronz díjérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: Sződy Szilárd (1878-1939) (41mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sződy Szilárd (1878-1939) 1933. "BSE (Budapest Sport Egyesület) AUTÓ MOTOR SZAKOSZTÁLY - MALAKY MIHÁLY EMLÉKVERSENY 1933 FEB. 19. TÚRABAJNOKSÁG I. FUTAM" zománcozott BSE címerrel, egyoldalas bronz motorsport emlékplakett (97x61mm) T:AU,XF patina
1
31915.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1933. "BSE (Budapest Sport Egyesület) AUTÓ MOTOR SZAKOSZTÁLY - MALAKY MIHÁLY EMLÉKVERSENY 1933 FEB. 19. TÚRABAJNOKSÁG I. FUTAM" zománcozott BSE címerrel, egyoldalas bronz motorsport emlékplakett (97x61mm) T:AU,XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse