Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 143

13154.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

13155.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

13157.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

13158.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

13159.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

cca 1970/80 Francia pop-art szobor pár: Ric és Rac. Pol Rab (1898-1933) francia tervező által 1920-as években kitalált figuráinak fém pop-art szobrai. Talpazaton, jelzés nélkül, 17x10x13 cm /// "A pop-art 20. századi képzőművészeti irányzat. Angliában született az 1950-es években. Az 1960-as évek elejétől kezdve Amerikából terjedt el, de részben a dadaizmusban és a szürrealizmusban gyökerezik. A szó a popular rövidítéséből keletkezett, ami népszerűt jelent. A pop-art anyagai a popkultúra termékeiből merít. Ezek az anyagok, amelyek a mindennapi életben is nagy szerepet játszanak: az utca, a lakás tárgyai, plakátok, képregények, zászlók, hirdetések, jelszavak stb. A pop-art technikája széles: valóságos tárgyakat vesz át változtatás nélkül, újra előállítja a pontos másukat."
13160.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

VM vagy MV jelzéssel: Strukturalista szobor. Bronz, patinás, jelzett m: 14 cm
13161.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Gérné Mezősi Aranka: Atlasz. 2018. Vegyes technika, fa talapzaton, jelzett, m: 41 cm
13162.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kerámia afrikai szobor, engóbozott, fa talapzaton, m: 18,5 cm
13163.

Rufpreis:
3 000 HUF

Koczogh András (1942-): Erdélyi fejszobor. Faragott fa, vas applikációkkal.. Jelzett, m: 35 cm
13164.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

13165.

Rufpreis:
8 000 HUF

Antik faragott fa afrikai szobor, m: 38 cm
13166.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF