https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 143
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3094210
13154
471
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Lányi Dezső (Leindorfer Ignác) (1879-1951): Fiúfej. Öntött bronz, kerek márvány talpon. : 39 cm, j: elől Lányi D. 934.
Das Lot is nicht erreichbar
3029924
13155
471
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Katona Zsuzsa (1951-): Törpe. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 36 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
Das Lot is nicht erreichbar
3029933
13157
471
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Katona Zsuzsa (1951-): Űr. 1992, faragott fa. Jelzett, m: 51 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
Das Lot is nicht erreichbar
3029519
13158
471
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Katona Zsuzsa (1951-): Sziénai Szent Katalin. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 39,5 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
Das Lot is nicht erreichbar
3039228
13159
471
0
60000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Agancsos alak (cím nélkül). Applikációk, festett fa. Jelzés nélkül. Sérült. m: 66 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3192523
13160
471
0
26000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1970/80 Francia pop-art szobor pár: Ric és Rac. Pol Rab (1898-1933) francia tervező által 1920-as években kitalált figuráinak fém pop-art szobrai. Talpazaton, jelzés nélkül, 17x10x13 cm /// "A pop-art 20. századi képzőművészeti irányzat. Angliában született az 1950-es években. Az 1960-as évek elejétől kezdve Amerikából terjedt el, de részben a dadaizmusban és a szürrealizmusban gyökerezik. A szó a popular rövidítéséből keletkezett, ami népszerűt jelent. A pop-art anyagai a popkultúra termékeiből merít. Ezek az anyagok, amelyek a mindennapi életben is nagy szerepet játszanak: az utca, a lakás tárgyai, plakátok, képregények, zászlók, hirdetések, jelszavak stb. A pop-art technikája széles: valóságos tárgyakat vesz át változtatás nélkül, újra előállítja a pontos másukat." 3189227
13161
471
0
20000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
VM vagy MV jelzéssel: Strukturalista szobor. Bronz, patinás, jelzett m: 14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3192726
13162
471
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Gérné Mezősi Aranka: Atlasz. 2018. Vegyes technika, fa talapzaton, jelzett, m: 41 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3192707
13163
471
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kerámia afrikai szobor, engóbozott, fa talapzaton, m: 18,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3192592
13164
471
0
16000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Koczogh András (1942-): Erdélyi fejszobor. Faragott fa, vas applikációkkal.. Jelzett, m: 35 cm 3192550
13165
471
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
2 darab antik keretezett faragott fa relief: virágot szedő, illetve kiskutyákkal játszó gyermek ábrázolásokkal. Egyik jelzett, 14x9 cm, kerettel 24x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3190787
13166
471
0
3200
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Antik faragott fa afrikai szobor, m: 38 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse