Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 143
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3190796
13167
471
Sculptures, statuettes, plaques
Árvai Ferenc (1935-2004): Női figura. Faragott márvány, jelzés nélkül, talapzat nélkül, sérült, m: 40 cm 3189761
13168
471
Egyiptomi ülő asszony. Bronz, 12 cm 3189756
13169
471
Korsós női alak, Bronz, fa alapon 20 cm 3189758
13170
471
Korsós női alak, Bronz, fa alapon 18 cm 3192985
13171
471
Vintage kétágú iparművész gyertyatartó, bronzírozott alumínium, m: 29,5 cm
3192969
13172
471
Ábrándozó kislány. Szovjet kerámia szobor, jelzett, kopással, m: 26,5 cm 2702181
13173
471
Székely fej. Faragott fa, jelzés nélkül, 42,5x19x9 cm 3145454
13174
471
Szecessziós női büszt. Jelzett, festett kaolin, kopással, m: 29 cm 3171270
13175
471
6500
Petőfi Sándor büszt talapzaton. Bronz, márvány talpazaton, jelzés nélkül, m: 21 cm 3187014
13176
471
Németh Zsuzsa: Geometrikus falidísz. Faragott fa, 100x19 cm. a művész Csiky Tibor tanítványa.
3186984
13177
471
26000
Horváth János (Budapest, 1940 - ): Szerenád. Égetett kerámia, jelzett a talpon: HJ, m: 29,5 cm
3185478
13178
471
Szabó Gyula (1907 - 1972): Trója. Kalapált réz, keretben, 51x48 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF