Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 143

Csorvássy István (1912-1986): Szoptató védelmező anya. Faragott fa, akasztható, kopással, 35x41 cm
13204.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Csorvássy István (1912-1986): Tél Székelyföldön. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, 50x35 cm
13205.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

13206.

Rufpreis:
3 000 HUF

13207.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Faragott férfi és nő figura, Tunézia, kopással, m: 31 cm
13208.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

13213.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kígyós alak. Afrikai faragott fa szobor 42 cm
13220.

Rufpreis:
6 000 HUF

Halász bronz szobor. Jelzés nélkül. 16 cm
13221.

Rufpreis:
6 000 HUF

Afrikai faragott fa szobor. 34 cm
13222.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyeste 1944 jelzéssel: Vándor legény. Gipsz fali dombormű., sérült 15x19 cm
13223.

Rufpreis:
800 HUF

13224.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

13225.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF