https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 143
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2929225
13204
471
0
48000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Csorvássy István (1912-1986): Szoptató védelmező anya. Faragott fa, akasztható, kopással, 35x41 cm 2929242
13205
471
0
60000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Csorvássy István (1912-1986): Tél Székelyföldön. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, 50x35 cm 2942519
13206
471
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Afrikai faragott fa szobor, jelzés nélkül, kis kopással, m: 28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3004972
13207
471
0
4400
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Faragott férfi és nő figura, Kenya, díszítményekkel, kopással, m: 27-29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3004976
13208
471
0
3600
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Faragott férfi és nő figura, Tunézia, kopással, m: 31 cm 2500221
13213
471
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Vadászó hercegi pár, kézzel festett, öntött alumínium. Kopott, m: 19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2960196
13220
471
0
6000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kígyós alak. Afrikai faragott fa szobor 42 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2996758
13221
471
0
6000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Halász bronz szobor. Jelzés nélkül. 16 cm 3050232
13222
471
0
1200
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Afrikai faragott fa szobor. 34 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3020590
13223
471
0
800
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Nyeste 1944 jelzéssel: Vándor legény. Gipsz fali dombormű., sérült 15x19 cm 2998187
13224
471
0
22000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Bommer, Georg: Szántás-vetés a falu határában. Felületén ezüstözött, öntött ón dombormű/relief, 1910 körül. Jelzett (jobb alsó sarkán: Gg. Bommer). Fakeretben, korának megfelelő kopásokkal, 18x32 cm (keret: 29,5x43,5 cm)
Das Lot is nicht erreichbar
2909841
13225
471
0
44000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Ismeretlen szobrász: Zsoké a lovon, patinázott öntött bronz szobor talapzaton, jelzés nélkül, hibátlan, h: 33 cm, m: 33,5cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse