Militaria

Zahl der Lose: 178

1917 márciusa, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) 2 db I. világháborús képeslapjai Eperjesről a M. Kir. 3. Táb. Ágyús ezr. pótüteg katonájaként édesanyjához, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus feleségéhez, Eperjes látkép képeslapokon.
17725.

Rufpreis:
5 000 HUF

1919 "Vöröshadsereg vízi repülőszázad" pecséttel ellátott felderítő fénykép Patkányos-puszta Duna gátról 17x22,5 cm
17726.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1970 Szigorúan Titkos Harckészültségi Tervkivonat műbőr mappa, 24x31 cm
17727.

Rufpreis:
3 000 HUF

Riadó! légoltalmi folyóirat reklám melléklete, kiemelve, hogy a következő számok a sorolt vagyontárgyak készültségi és riadótervének elkészítéséhez szükséges részletes útmutatását tartalmazzák. Sérült, szakadt, hátoldalon kézírással.
17728.

Rufpreis:
3 000 HUF

1938 A volt kassai cs. és kir. 34-es Vilmos bakák első ezrednapja a hazatért Kassán. Meghívó, gyűrődésekkel + 1 db Divald katonafotó
17729.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1880 Honvéd gyalogos hadnagy portréja, keményhátú fotó Kozics Ede pozsonyi műterméből, körbevágva, üvegezett fakeretben, 9,5x6,5 cm
17730.

Rufpreis:
1 800 HUF

1941 Zsoldkönyv szakaszvezető részére fényképpel + szakaszparancsnoki dicséret, leszerelési jegy, személyi lap, igazolvány,
17731.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
11

Az S.M.S. Viribus Unitis és az S.M.S. Monarch osztrák-magyar hadihajók. Modern nagyitás, 14x9 cm /  S.M.S. Viribus Unitis as it sailed past S.M.S. Monarch. The crew is lined up on deck and the officers are saluting. The two forward turrets, the bridge, and the two funnels stand out in sharp detail. Modern copy 14x9 cm
17732.

Rufpreis:
1 600 HUF

Az osztrák-magyar haditengerészet S.M. U-XV. tengeralattjárója. modern nagyítás 13x9 cm / S.M. U-15 k.u.k. submarine photo modern copy 13x9 cm
17733.

Rufpreis:
1 800 HUF

17734.

Rufpreis:
5 000 HUF

17735.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 Divald Károly, Eperjes, kabinetfotó katonafotó 11x21 cm
17736.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF