1915 Der Krieg gegen Rußland und der Kampf um die Dardanellen /Der westliche Kriegsschauplatz, Paasche's Frontenkarte, hajtott, szakadt, sérült, középen hiánnyal, 60x44 cm
Katonákat, egyenruhásokat ábrázoló fotók, össz. 14 db: I. világháborús katonai vizitkártya, iskolai egyenruhás fiúk, csoportképek, stb. Változó méretben és állapotban.
1912 báró Hazai Samu (1851-1942) honvédelmi miniszter aláírásával, szárazpecséttel ellátott alezredes hadbírói kinevezése Zandegiacomo Marzer Kálmán (1861-1921) későbbi tábornok részére, fejléces papíron + Zandegiacomo Marzer Kálmán gyászejelentése, apró szakadásokkal
10 db vegyes katonákat, egyenruhásokat ábrázoló, régi és modern fotó (közte iskolai egyenruhás fiú, hajósok, katonai csoportképek, Pataky Jenő színész repülőtiszti egyenruhában, stb.), változó méretben és állapotban
cca 1933-1940 Katona feliratozott fotói különböző helyszínekről: Erdélyi megszállás, bükkszéki csendőr pihenő, Bátorös, Jászberény, őrvezetői tanfolyam, 15 db