1914 Az Osztrák-magyar haditengerészet S.M.S. Kaiserin und Königin Maria Theresia páncélozott cirkálójának legénysége újságokkal és hangszerekkel. Kartonra kasírozva 15x10 cm / A large group of sailors pose for the camera on board S.M.S. Kaiserin und Königin Maria Theresia. Three are holding musical instruments (a guitar, an accordion, and a violin) while three others have newspapers. One of the newspapers is Il Giornale di Trieste; another is in German. Glued on modern cartboard
1900 Az Osztrák-magyar haditengerészet S.M.S. Sankt Georg hadihajójának matróza. Sérült fotó 9x17 cm / Sailor of the S.M.S. Sankt Georg. Damaged photo. 9x17 cm
1917 Várady István későbbi főügyész, a a 65. gyalogezred katonájának össz. 3 db I. világháborús tábori posta levelezőlapja, beregszászi bélyegzésekkel, 2 db édesanyja által küldve
1915-1918 Michailovits György huszár főhadnagy, a cs. és kir. 10. huszárezred tagja részére kiállított szabadságigazolvány és menetlevél, bélyegzésekkel, foltos, sérült állapotban