Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 220
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2959808
22072
471
6500
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) reszelő, jelzett, h: 15 cm, bruttó: 21,8 g
2959716
22073
471
Ezüst(Ag) lornyon virágos nyéllel, sérüléssel, jelzett, h: 16,5 cm, bruttó: 33,3 g 3156191
22074
471
Ezüst(Ag) habos kanál, jelzett, h: 14,2 cm, nettó: 26,6 g
3173160
22075
471
Ezüst (Ag) fűszerkínáló edény, jelzett, nettó: 81g 3022980
22076
471
2959762
22077
471
Ezüst(Ag) villa, jelzett, h: 16,5 cm, bruttó: 28,6 g
3061082
22078
471
15000
3097886
22079
471
Ezüst (Ag) gyűrű, kis kövekkel. jelzett m: 54, 6,48 g
3019565
22080
471
3121907
22081
471
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 22 cm, nettó: 34,1 g
3117592
22082
471
28000
Arany (Au) 14K fehérarany sokköves gyűrű, jelzett, méret: 49, bruttó: 2,4 g 3061077
22083
471
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF