https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 220
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2764273
22012
471
0
100000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
14k arany medál, ausztrál zöldeskék nemesopállal. Chaboshon csiszolással, jelzett 5 ct. 2g Tanusítvánnyal
Das Lot is nicht erreichbar
2930759
22013
471
0
26000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) nyelű antik francia hús szervírozó készlet pulykacomb fogóval, jelzéssel, díszdobozban, h: 22-33 cm, bruttó: 400 g
Das Lot is nicht erreichbar
2842560
22014
471
0
80000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au/14k) gyűrű ametiszttel ékítve, jelzett, bruttó: 4,21g. m: 57
Das Lot is nicht erreichbar
2936993
22015
471
0
20000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Szervírozó készlet, ezüst (Ag) nyéllel. Villa, kés, combfogó. Díszdobozban, jelzett
Das Lot is nicht erreichbar
2930750
22016
471
0
16000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) nyelű antik francia hús szervírozó és salátás készlet, jelzéssel, kissé sérült díszdobozban, h: 27-31 cm, bruttó: 325 g 2770010
22017
471
0
46000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) kupa, vésetekkel, jelzés nélkül, fa talapzaton, m: 23,5 cm, nettó: 288g
Das Lot is nicht erreichbar
2939955
22018
471
0
46000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) hólyagos tálca. Szép állapotban, jelzés nélkül, d: 23 cm, nettó: 258 g
Das Lot is nicht erreichbar
3059220
22019
471
0
2400
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus rubinnal és markazittal, jelzett, méret: 58, bruttó: 3,9 g 2764261
22020
471
0
300000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
14k Fehérarany eljegyzési gyűrű zafírral 0,32ct , brilliáns csiszolású gyémánttal 0,1ct Pink TWWSI, 2 g, m: 51,5. Új, tanusítvánnyal
Das Lot is nicht erreichbar
3002131
22021
471
0
180000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
David Yurman St Silver Labyrinth 925-ös ezüst gyűrű brillekel (0,18Ct) és zöld topázzal. Jelzett, m: 50 br 17,25 g
Das Lot is nicht erreichbar
3061038
22022
471
0
200000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
18K arany (Au) pecsétgyűrű jelzett, mesterjegyes, nem vésett m: 61, 11,8 g 2930057
22023
471
0
200000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Antik mikromozaik, gránát karkötőbe ágyazva, kopással, a mozaik mérete 17x13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse