Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 220
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3087134
22192
471
15000
Jewellery and precious metal items
Fehér moissanite, d: 6,43 mm, 0,89 cts
3045575
22193
471
Ezüst(Ag) nyaklánc kövekkel díszített medállal, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 9,6 g 3184282
22194
471
11000
Ezüst (Ag) karkötő zöld kövekkel, jelzett, bruttó: 30 g
3186263
22195
471
6 darab kristály italos pohár ezüst (Ag) talpazatban, jelzett, m: 9 cm 2830171
22196
471
3159322
22197
471
Ezüst (Ag) hamutál és orosz érmék, össz 71 g
3145210
22198
471
Ezüst (Ag) két gyűrű, tűzopállal, egyik sérült jelzett br 13 g m:60
3058906
22199
471
4800
Ezüst(Ag) képtartó bross katonai portréval, jelzett, 3,5×3 cm, bruttó: 8,8 g
3175193
22200
471
6500
4 darab ezüst (Ag) nyaklánc, szintetikus kövekkel 3158294
22201
471
Horoszkópos ezüst (Ag) karkötő, jelzett, bruttó: 27g, díszdobozban
3175068
22202
471
4800
Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, nettó: 10g
3175112
22203
471
filigrán ezüst (Ag) karkötő, markazit kövekkel, jelzett bruttó: 34g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF