Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 220

Fehér moissanite, d: 6,43 mm, 0,89 cts
22192.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst(Ag) nyaklánc kövekkel díszített medállal, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 9,6 g
22193.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) karkötő zöld kövekkel, jelzett, bruttó: 30 g
22194.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

6 darab kristály italos pohár ezüst (Ag) talpazatban, jelzett, m: 9 cm
22195.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

22196.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) hamutál és orosz érmék, össz 71 g
22197.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag) két gyűrű, tűzopállal, egyik sérült jelzett br 13 g m:60
22198.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) képtartó bross katonai portréval, jelzett, 3,5×3 cm, bruttó: 8,8 g
22199.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

4 darab ezüst (Ag) nyaklánc, szintetikus kövekkel
22200.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Horoszkópos ezüst (Ag) karkötő, jelzett, bruttó: 27g, díszdobozban
22201.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, nettó: 10g
22202.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

filigrán ezüst (Ag) karkötő, markazit kövekkel, jelzett bruttó: 34g
22203.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF