Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 220
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3158299
22204
471
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) filigrán levél bross, jelzett, bruttó: 10g 3158305
22205
471
4800
Ezüst (Ag) karkötő, nettó: 10g 2960273
22209
471
3400
Ezüst (Ag) és bőr nyaklánc. Jelzett. Medál 5 cm
2955579
22210
471
14000
Antik ezüst (Ag) monogramos - nemesi koronás cukorfogó, jelzett, h: 15,5 cm, nettó: 47 g
2943680
22212
471
Ezüst(Ag) karperec, jelzett, h: 6,5 cm + ezüst(Ag) kitűző, jelzett, d: 1,5 cm, nettó: 11,5 g 2784050
22213
471
90000
2784046
22214
471
160000
Platina (Pt) gyűrű, jelzett, m: 56,5, nettó: 6,3g
2966958
22215
471
2200
Ezüst (Ag) nyelű kés, jelzéssel, h: 15 cm, bruttó: 13 g
1992522
22216
471
4400
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 1,9 g
3191824
22218
471
46000
Ezüst (Ag) cigarettás doboz, fa betéttel, jelzett, kopással, bruttó: 393g
3189741
22219
471
Orosz ezüst (Ag) fűszerkínáló, jelzett, nettó: 171g 3012095
22220
471
650000
Arany (Au) 14K karkötő, biztonsági lánccal, jelzett, h: 22,5 cm, nettó: 54,6 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF