Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 220

Ezüst (Ag) filigrán levél bross, jelzett, bruttó: 10g
22204.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst (Ag) karkötő, nettó: 10g
22205.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst (Ag) és bőr nyaklánc. Jelzett. Medál 5 cm
22209.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Antik ezüst (Ag) monogramos - nemesi koronás cukorfogó, jelzett, h: 15,5 cm, nettó: 47 g
22210.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst(Ag) karperec, jelzett, h: 6,5 cm + ezüst(Ag) kitűző, jelzett, d: 1,5 cm, nettó: 11,5 g
22212.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

22213.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Platina (Pt) gyűrű, jelzett, m: 56,5, nettó: 6,3g
22214.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Ezüst (Ag) nyelű kés, jelzéssel, h: 15 cm, bruttó: 13 g
22215.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 1,9 g
22216.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Ezüst (Ag) cigarettás doboz, fa betéttel, jelzett, kopással, bruttó: 393g
22218.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Orosz ezüst (Ag) fűszerkínáló, jelzett, nettó: 171g
22219.

Rufpreis:
10 000 HUF
15

Arany (Au) 14K karkötő, biztonsági lánccal, jelzett, h: 22,5 cm, nettó: 54,6 g
22220.

Rufpreis:
650 000 HUF
1 761,52
2 031,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF