Foto

Zahl der Lose: 560

cca 1908-1950 Játszó társaságok, sakkozók, kártyázók és malmozók (?), össz. 4 db fotó, az egyik Tiszavölgyi József jelzett fényképe, többi jelzés nélkül, 6,5x9,5 és 9x14 cm közötti méretekben
15982.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1931-34 Szabadszállás, szüret, gyerekek kútnál és magyaros ruhában, össz. 4 db fotó, jelzés nélkül, 6x8,5 cm közötti méretekben
15983.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1970-1980 2 db MTI-fotó, Molnár Edit, ill. Pálfai Gábor felvétele, hátulján pecséttel jelzett, különböző méretben
15984.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

1894 Csapdavetés az erdőben, gyilkossági jelenet 16x10 cm
15985.

Rufpreis:
1 000 HUF

1905 Horthy Miklós rokona. Bay Gáborné fotója. 11x17 cm
15986.

Rufpreis:
2 400 HUF

1924 Legénybucsú fotója, fotólap, a hátoldalon feliratozva, a hátoldalakon a résztvevők aláírásaival, foltos, 9x14 cm
15987.

Rufpreis:
1 200 HUF

1914 Vadászat. Fotólap, 14x9,5 cm
15988.

Rufpreis:
1 600 HUF

1918 Hölgy portré, keményhátú fotó Uher Ödön /Bp. műterméből, kissé kopott, karton alsó sarkában apró sérüléssel, 10,5x6,5 cm
15989.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1880-1900 Női és gyerekportré, 2 db, Mai és Társa budapesti műterméből, 10,5×6,5 és 15×7,5 cm
15990.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Fiatal lány portréja, keményhátú fotó Székely és Társa budapesti műterméből, 15x8 cm
15991.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1880 Hölgy portréja Munkácsi Lajos Kolozsvár kabinetfotója 11x18 cm
15992.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1865 Férfiportré, keményhátú fotó Schrecker Ignác pesti műterméből, 10,5×6,5 cm
15993.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF