Foto Zahl der Lose: 560
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3059956
15982
471
Photo
cca 1908-1950 Játszó társaságok, sakkozók, kártyázók és malmozók (?), össz. 4 db fotó, az egyik Tiszavölgyi József jelzett fényképe, többi jelzés nélkül, 6,5x9,5 és 9x14 cm közötti méretekben
3060011
15983
471
Photo
cca 1931-34 Szabadszállás, szüret, gyerekek kútnál és magyaros ruhában, össz. 4 db fotó, jelzés nélkül, 6x8,5 cm közötti méretekben
1135294
15984
471
100
Photo
cca 1970-1980 2 db MTI-fotó, Molnár Edit, ill. Pálfai Gábor felvétele, hátulján pecséttel jelzett, különböző méretben 1104990
15985
471
Photo
1894 Csapdavetés az erdőben, gyilkossági jelenet 16x10 cm
1373532
15986
471
Photo
1905 Horthy Miklós rokona. Bay Gáborné fotója. 11x17 cm
2872056
15987
471
Photo
1924 Legénybucsú fotója, fotólap, a hátoldalon feliratozva, a hátoldalakon a résztvevők aláírásaival, foltos, 9x14 cm
2949442
15988
471
Photo
1914 Vadászat. Fotólap, 14x9,5 cm
2915772
15989
471
Photo
1918 Hölgy portré, keményhátú fotó Uher Ödön /Bp. műterméből, kissé kopott, karton alsó sarkában apró sérüléssel, 10,5x6,5 cm
2845646
15990
471
Photo
cca 1880-1900 Női és gyerekportré, 2 db, Mai és Társa budapesti műterméből, 10,5×6,5 és 15×7,5 cm
2981283
15991
471
Photo
cca 1900 Fiatal lány portréja, keményhátú fotó Székely és Társa budapesti műterméből, 15x8 cm
3139071
15992
471
Photo
cca 1880 Hölgy portréja Munkácsi Lajos Kolozsvár kabinetfotója 11x18 cm
3167472
15993
471
Photo
cca 1865 Férfiportré, keményhátú fotó Schrecker Ignác pesti műterméből, 10,5×6,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF