Foto

Zahl der Lose: 560

cca 1890 Norvégia, Molde nagy méretű fotó, 22x15 cm Kartonon 31x23,5 cm / cca 1890 Norway, Molde large size photo, 22x15 cm On cardboard 31x23.5 cm
15898.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

15899.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

cca 1890 Monte Carlo nagy méretű fotó kartonon 28x22 cm / cca 1890 Monte Carlo large photo on cardboard 28x22 cm
15900.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1900 Velence, lakóház fotó 18x13 cm Kartonon
15901.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1930-1940 5 db budapesti helyszíneket, főleg a Dunát, és dunai panorámát ábrázoló fotók, egy pecséttel jelzett Vecsényi (Vetschka) István, de feltehetőleg a másik 4 is az ő fotója, 14,5x20 cm és 20x30 cm közötti méretben.
15902.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 A geletneki Dóczy kastély látképe (Hliník nad Hronom, Felvidék, Besztercebányai járás, Bars vármegye), 1889-től a kincstári erdészeti igazgatás székhelye, "Franciscy Gyula fényképész Körmöczbányán", a hátoldalán pecséttel jelzett, ceruzás feliratozással a hátán, nagyméretű fotó szecessziós díszítésű kartonon, 17,5x22,5 cm. A fotó megtalálható "Borovszky Samu: Magyarország vármegyéi és városai. Bars Vármegye (1903), "Geletnek" címszó alatt.
15903.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

cca 1930-1940 Matits Lajos (1902-1972) a Kékes-Szálló magaslati gyógyintézet főorvosának fotóalbumai, 2 db, benne sok természetfotóval, valamint a szállóról készült fotókkal, életképekkel, 14 nagyméretű fotóval az egyikben és 40 fotóval a másikban, 17x23 cm és 17x20 cm közötti méretben, album: 26x36 cm és 6x9 cm és 9x14 cm közötti méretben, album: 16x26 cm.
15904.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1910-1920 Brassó (Brasov, Kronstadt), Fekete templom, nagyméretű fotó, 24x18,5 cm
15905.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

1901 Tátra, Öt-tó részletének fotója, színezett fotó kartonon, feliratozott a fotón és kartonon, a karton szélén kis sérüléssel, 17x22 cm. + 1902 A hátoldalán úriemberek csoportképével, köztük katonatisztek, a kép alatt autográf nevesítésekkel, 13x18 cm
15906.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1910 Labdarúgó portréja, keményhátó fotó Győri & Boros kassai műterméből, 10x6 cm
15907.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1950-1960 A Vörös Meteor Sportklubhoz kapcsolódó fotók: csapatfotók, külföldi utazásokon készült képek, stb.; össz. kb. 40-45 db, változó méretben és állapotban
15908.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1970 Sportfotók a Csepeli Sport Egyesület és a Hungalu (Újpest) versenyzőiről, 4 db fotó, 13×9 és 17×12 cm
15909.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF