Foto

Zahl der Lose: 560

cca 1930-1940 Filmjelenet kutyával, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, sarkain törésnyom, 20×25,5 cm
15970.

Rufpreis:
1 600 HUF

1966 Szabó Ernő színész, a Hannibál tanár úr c. film főszereplője, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x11 cm
15971.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Stephan Eliott - Voyeur - Eye of the beholder c film mozifotók.4 db 30x24 cm
15972.

Rufpreis:
1 200 HUF

Atom Egoyan: Le voyage de Félicia (1999) - Felicia utazása c film mozifotók. 7 db 30x24 cm
15973.

Rufpreis:
1 600 HUF

Christophe Malavoy - Zone Libre / Rejtőzködők (2007) c film mozifotók. 6 db 30x24 cm
15974.

Rufpreis:
1 600 HUF

Paul Misraki - Les Volets Clos (1973) c film mozifotók. 12 db 30x24 cm
15975.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1860-70 Fiatal hölgyek és előkelő urak portréi, össz. 7 db keményhátú fotó bécsi műtermekből (6 db Rosa Jenik és 1 db Julius Gertinger), 10,5x6,5 cm
15976.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1870-1890 Régi festményről készült fénnyomat, keményhátú fotó, felirattal a hátoldalán ("Ung. Hochzeit"), 10x6 cm
15977.

Rufpreis:
2 400 HUF

1949 Bányászok csoportképe, Dobák (?) akna, fotólap, jelzés nélkül, 9x14 cm
15978.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1908-56 iskolai tablófotók, össz. 3 db fotó és fotólap, közte 1908 lánycsoport apácával Albrecht budapesti fényképészeti műterméből, 50 évvel később osztálytalálkozó meghívóként elküldve; 1927 Szolnok fiúk csoportképe és 1956 Fővárosi Általáno Iskola, II. Ötvös János u. 7.. 9x14 cm
15979.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1960-1970 Parkoló autók és buszok, fotó, 14x9 cm
15980.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1940 Egyenruhás gyerekek, cserkészek, össz. 6 db fotó, jelzés nélkül, 5,5x8 és 6x9 cm közötti méretekben
15981.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF