Foto Zahl der Lose: 560
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3186787
15970
471
Photo
cca 1930-1940 Filmjelenet kutyával, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, sarkain törésnyom, 20×25,5 cm 3043772
15971
471
2200
Photo
1966 Szabó Ernő színész, a Hannibál tanár úr c. film főszereplője, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x11 cm
2964697
15972
471
Photo
Stephan Eliott - Voyeur - Eye of the beholder c film mozifotók.4 db 30x24 cm
2964693
15973
471
Photo
Atom Egoyan: Le voyage de Félicia (1999) - Felicia utazása c film mozifotók. 7 db 30x24 cm
2964688
15974
471
Photo
Christophe Malavoy - Zone Libre / Rejtőzködők (2007) c film mozifotók. 6 db 30x24 cm
2964684
15975
471
Photo
Paul Misraki - Les Volets Clos (1973) c film mozifotók. 12 db 30x24 cm
3188027
15976
471
Photo
cca 1860-70 Fiatal hölgyek és előkelő urak portréi, össz. 7 db keményhátú fotó bécsi műtermekből (6 db Rosa Jenik és 1 db Julius Gertinger), 10,5x6,5 cm 3139433
15977
471
Photo
cca 1870-1890 Régi festményről készült fénnyomat, keményhátú fotó, felirattal a hátoldalán ("Ung. Hochzeit"), 10x6 cm
3059933
15978
471
Photo
1949 Bányászok csoportképe, Dobák (?) akna, fotólap, jelzés nélkül, 9x14 cm
3059663
15979
471
Photo
cca 1908-56 iskolai tablófotók, össz. 3 db fotó és fotólap, közte 1908 lánycsoport apácával Albrecht budapesti fényképészeti műterméből, 50 évvel később osztálytalálkozó meghívóként elküldve; 1927 Szolnok fiúk csoportképe és 1956 Fővárosi Általáno Iskola, II. Ötvös János u. 7.. 9x14 cm
3043755
15980
471
Photo
cca 1960-1970 Parkoló autók és buszok, fotó, 14x9 cm 3059993
15981
471
Photo
cca 1940 Egyenruhás gyerekek, cserkészek, össz. 6 db fotó, jelzés nélkül, 5,5x8 és 6x9 cm közötti méretekben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF