https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Jura

Zahl der Lose: 35

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Stephan Bathori, Dissertatio diplomatico-critica de isthoc calendarii Eberiani exemplari et respective de contento in eodem diario... 3. Fragment 63-151 + (2) p. + 1 t (kihajtható facsimile). Korhű kartonálásban
1
19336.

Stephan Bathori, Dissertatio diplomatico-critica de isthoc calendarii Eberiani exemplari et respective de contento in eodem diario... 3. Fragment 63-151 + (2) p. + 1 t (kihajtható facsimile). Korhű kartonálásban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dr. Sándorfi Kamill - Dr. Vajna István: A magyar belvizi hajózási jog vázlata. Bp., 1927, Pesti Lloyd Társulat-ny., 216 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
1
19337.

Dr. Sándorfi Kamill - Dr. Vajna István: A magyar belvizi hajózási jog vázlata. Bp., 1927, Pesti Lloyd Társulat-ny., 216 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ein Wort zur Zeit von einem ungarischen Rechtsfreund. Pressburg, 1864, Alois Schreiber, 20 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel. Benne "Dr. Ballagi Aladár" névbélyegzésével.
1
19338.

Ein Wort zur Zeit von einem ungarischen Rechtsfreund. Pressburg, 1864, Alois Schreiber, 20 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel. Benne "Dr. Ballagi Aladár" névbélyegzésével.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bárczay Oszkár: A hadügy fejlődésének története I. kötet. 68 ábrával. Bp., 1895, MTA. 350 p. Kiadói egészvászon sorozatkötésben. Müller-kötésben.
1
19339.

Bárczay Oszkár: A hadügy fejlődésének története I. kötet. 68 ábrával. Bp., 1895, MTA. 350 p. Kiadói egészvászon sorozatkötésben. Müller-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herke Csongor, Fenyvesi Csaba, Tremmel Flórián: A büntető eljárásjog elmélete. Bp.-Pécs, 2014, Dialóg Campus. Kiadói papírkötés.
1
19340.

Herke Csongor, Fenyvesi Csaba, Tremmel Flórián: A büntető eljárásjog elmélete. Bp.-Pécs, 2014, Dialóg Campus. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Perenkívüli igazságügyi iratmintatár I.. Szerk. Bedő Mór. Hiselitz Gyula, Lányi Márton, Polakovics Ödön. Bp. 1911. Grill. 418 p. Kiadói egészvászon kötésben
1
19341.

Perenkívüli igazságügyi iratmintatár I.. Szerk. Bedő Mór. Hiselitz Gyula, Lányi Márton, Polakovics Ödön. Bp. 1911. Grill. 418 p. Kiadói egészvászon kötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Petrétei József: Magyar alkotmányjog II. Államszervezet Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19342.

Petrétei József: Magyar alkotmányjog II. Államszervezet Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db alkotmányjogi könyv: Petrétei József: Magyar alkotmányjog I. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. Kiadói kartonált papírkötés. + Petrétei József: Magyar alkotmányjog II. Államszervezet. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19343.

2 db alkotmányjogi könyv: Petrétei József: Magyar alkotmányjog I. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. Kiadói kartonált papírkötés. + Petrétei József: Magyar alkotmányjog II. Államszervezet. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szerződéstervezet egy európai alkotmány létrehozásáról. Németország, 2004, kn. Papírkötés.
1
19344.

Szerződéstervezet egy európai alkotmány létrehozásáról. Németország, 2004, kn. Papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herke Csongor, Fenyvesi Csaba, Tremmel Flórián: A büntető eljárásjog elmélete. Bp.-Pécs, 2014, Dialóg Campus. Kiadói papírkötés.
1
19345.

Herke Csongor, Fenyvesi Csaba, Tremmel Flórián: A büntető eljárásjog elmélete. Bp.-Pécs, 2014, Dialóg Campus. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gejza von Ferdinandy: Staats- und Verwaltungsrecht des Königreichs Ungarn und seiner Nebenländer. Professor: - -. Übersetzt von Dr. Heinrich Schiller. Bibliothek des Öffentlichen Rechts 16. Band. Hannover, 1909, Max Jänecke, XVI+318+2 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
1
19346.

Gejza von Ferdinandy: Staats- und Verwaltungsrecht des Königreichs Ungarn und seiner Nebenländer. Professor: - -. Übersetzt von Dr. Heinrich Schiller. Bibliothek des Öffentlichen Rechts 16. Band. Hannover, 1909, Max Jänecke, XVI+318+2 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse