Stephan Bathori, Dissertatio diplomatico-critica de isthoc calendarii Eberiani exemplari et respective de contento in eodem diario... 3. Fragment 63-151 + (2) p. + 1 t (kihajtható facsimile). Korhű kartonálásban
Dr. Sándorfi Kamill - Dr. Vajna István: A magyar belvizi hajózási jog vázlata. Bp., 1927, Pesti Lloyd Társulat-ny., 216 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Ein Wort zur Zeit von einem ungarischen Rechtsfreund. Pressburg, 1864, Alois Schreiber, 20 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel. Benne "Dr. Ballagi Aladár" névbélyegzésével.
Gejza von Ferdinandy: Staats- und Verwaltungsrecht des Königreichs Ungarn und seiner Nebenländer. Professor: - -. Übersetzt von Dr. Heinrich Schiller. Bibliothek des Öffentlichen Rechts 16. Band. Hannover, 1909, Max Jänecke, XVI+318+2 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.