Az 1868-dik évi országos törvénytár. Buda, 1868, M. Kir. Igazságügyministerium (M. Kir. Tudom. Egyetem-ny.), (10)+343 p. Benne a Magyarország és Erdély egyesítésének szabályozásáról szóló 1868. évi XLIII. törvénycikkel, illetve egyéb jelentős intézkedésekkel. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval.
1887. évi XLIV. t.-cz. A Dohányjövedéki törvények és törvényesített szabályrendeletek módosításából. Kiegészítve a rávonatkozó törvényekkel. Bp., 1888, Eggenberger, 31 p. Félvászon-kötésben, sérült címlappal és kötéssel, régi intézményi bélyegzéssel, 16x10 cm.
Perneczky Béla: Gazdasági jog. A gazdaközösség és gazdasági szakoktatás számára. Bp., 1929,"Pátria", 123 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
Románia Szocialista Köztársaság alkotmánya. Az állam és a jog alapfogalmai. Tankönyv a VII. osztálya számára. Bucuresti [Bukarest], 1983, Editure Didactica Si Pedagogica. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal.
Joseph C. Bisinger ; Vergleichende Darstellung der Staats-Verfassung der europäischen Monarchien und Republiken (Az európai monarchiák és köztársaságok államalkotmányának összehasonlító ábrázolása) Wien, 1818,0 Carl Schaumburg. 392p. Korabeli , sérült papírkötésben, foltos lapokkal. / In damaged contemporary paper binding with stained pages
Az 1861-ki Magyar Országgyűlés két fölirata. Függelékül: Jelentése a nemzetiségi kérdés tárgyában kiküldött bizottmánynak. Pest, 1865. Lampel 1 lev+ 66 l. Modern műbőr kötésben