Bücher: Jura

Zahl der Lose: 35

Az 1868-dik évi országos törvénytár. Buda, 1868, M. Kir. Igazságügyministerium (M. Kir. Tudom. Egyetem-ny.), (10)+343 p. Benne a Magyarország és Erdély egyesítésének szabályozásáról szóló 1868. évi XLIII. törvénycikkel, illetve egyéb jelentős intézkedésekkel. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval.
19322.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zathureczky Zsolt: Ipari rend. Bp., [1941], szerzői kiadás (May János-ny.), 423+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással. (Ritka!)
19324.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

19325.

Rufpreis:
3 000 HUF

Edvi Illés Károly-Vargha Ferenc: A bűnvádi perrendtartás zsebkönyve. Bp., 1919, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
19326.

Rufpreis:
1 600 HUF

19327.

Rufpreis:
1 800 HUF

19328.

Rufpreis:
1 200 HUF

Románia Szocialista Köztársaság alkotmánya. Az állam és a jog alapfogalmai. Tankönyv a VII. osztálya számára. Bucuresti [Bukarest], 1983, Editure Didactica Si Pedagogica. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal.
19329.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Huszár Elemér: Egyházjog II. (töredék) Bp., 1914. Szent István társulat. (Neuwald Illés utódai ) kiadói papírkötésben, sérült, szétvált fűzéssel
19330.

Rufpreis:
800 HUF

Joseph C. Bisinger ; Vergleichende Darstellung der Staats-Verfassung der europäischen Monarchien und Republiken (Az európai monarchiák és köztársaságok államalkotmányának összehasonlító ábrázolása) Wien, 1818,0 Carl Schaumburg. 392p. Korabeli , sérült papírkötésben, foltos lapokkal. / In damaged contemporary paper binding with stained pages
19331.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Az 1861-ki Magyar Országgyűlés két fölirata. Függelékül: Jelentése a nemzetiségi kérdés tárgyában kiküldött bizottmánynak. Pest, 1865. Lampel 1 lev+ 66 l. Modern műbőr kötésben
19332.

Rufpreis:
6 000 HUF

19333.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

19335.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF