Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 108

31668.

Rufpreis:
800 HUF

31669.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

31670.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olaszország DN "ACI (Olaszországi Automobil Club)" jelzett, részben zománcozott Ag emlékplakett (27g/0.925/27x45mm) T:1 Italy ND "ACI (Automobile Club d'Italia)" hallmarked, partially enamelled Ag commemorative plaque (27g/0.925/27x45mm) C:UNC
31671.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Olaszország DN "Comitato Olimpico Nazionale Italiano (Olasz Nemzeti Olimpiai Bizottság)" az 1914-ben alapított bizottság ezüstözött Cu emlékérme (30mm) T:AU  Italy ND "Comitato Olimpico Nazionale Italiano (Italian National Olympic Committee)" silver plated Cu commemorative medallion of the Committee founded in 1914 (30mm) C:AU
31672.

Rufpreis:
1 000 HUF

31673.

Rufpreis:
2 000 HUF

31674.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

31675.

Rufpreis:
1 200 HUF

31676.

Rufpreis:
12 000 HUF

31677.

Rufpreis:
2 800 HUF

31678.

Rufpreis:
1 000 HUF

27db-os vegyes sport emlékérem tétel, egy aranyozott, a többi ezüstözött (50mm) T:AU
31679.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF