NSZK 1972. "Olympische Spiele München (Olimpiai Játékok München)" jelzett Ag emlékérem (27,86g/0.925/40mm) T:XF FRG 1972. "Olympische Spiele München (Olympic Games München)" marked Ag commemorative medal (27,86g/0.925/40mm) C:XF
Olaszország DN "Comitato Olimpico Nazionale Italiano (Olasz Nemzeti Olimpiai Bizottság)" az 1914-ben alapított bizottság ezüstözött Cu emlékérme (30mm) T:AU Italy ND "Comitato Olimpico Nazionale Italiano (Italian National Olympic Committee)" silver plated Cu commemorative medallion of the Committee founded in 1914 (30mm) C:AU
Szovjetunió ~1976. 9db-os olimpiai porcelán emlékplakett szett felakasztható fém lapra ragasztva (46x46mm (6db), 46x58mm (3db) fém lap:165x178mm) T:XF-F több plakett sérült, illetve törött Soviet Union ~1976. Set of 9 Olympic porcelain commemorative plaques glued to a metal base that can be hung (46x46mm (6pcs), 46x58mm (3pcs) metal base:165x178mm) T:XF-F a few plaques are damaged or broken
3db-os emlékérem és sport plakett tétel, benne 1947. "Szabad nép - VI. kerületi kultur és sportnapja 1947. VI. 7." Zn plakett (51x59mm) + 1974. "Ifjúmunkás napok - Diósgyőr" egyoldalas aranyozott bronz emlékérem tokban (67mm) + 1978. "Képes Sport" jelzett hollóházi porcelán plakett tokban (113x80mm) T:XF oxidáció, kopott aranyozás, a porcelán pár helyen sérült