Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 108

31655.

Rufpreis:
4 000 HUF

DN "Ferencvárosi Torna Club (FTC, Fradi)" műgyantás fém jelvény T:AU,XF
31657.

Rufpreis:
800 HUF

DN "Senior Grand Prix Szeged" kétoldalas bronz emlékplakett (90mm) T:XF
31658.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

31659.

Rufpreis:
800 HUF

31660.

Rufpreis:
1 000 HUF

31661.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

31662.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

31663.

Rufpreis:
800 HUF

Észtország 1980. "Tallinn - XXII. Nyári Olimpiai játékok - vitorlás regatta" bronz emlékérmek (2xklf) mindkettő műanyag tokban (45mm) T:AU Estonia 1980. "Tallinn - 22nd Summer Olympic Games - Sailing regatta" bronze commemorative medallions (2xdiff) in plastic cases (45mm) C:AU
31664.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kanada 1964. "RCAF (Royal Canadian Air Force / Kanadai Királyi Légierő) Fitness, Sports Award - Bowling" aranyozott, zománcozott fém jelvény (43x28mm) T:XF kis zománchiba
31665.

Rufpreis:
1 600 HUF

31666.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kína 2008. "XXIX. Olimpia - Peking 2008" aranyozott, multicolor bronz emlékérem, eredeti, kissé kopott dísztokban, tanúsítvánnyal és leírással (55mm) T:PP China 2008. "XXIX Olympic Games - Beijing 2008" gilt, multicolored bronze commemorative medallion in its original, slightly worn case, with certificate and a description sheet (55mm) C:PP
31667.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF