Foto Zahl der Lose: 349
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3140052
14200
470
Photo
1956 Törekvés SE, MÁV Északi Járműjavító Ü.V. válogatott csapata, fotó, a hátoldalon feliratozva, 17,5x12 cm
3140618
14201
470
Photo
cca 1900-1910 Római viseletbe öltözött úr (színész?) fotója, kissé kopott, 18x10,5 cm
3140100
14202
470
Photo
cca 1900-1910 Gyár munkásokkal, ismeretlen helyszín, fotó, sérült kartonon, 17x12 cm
3180405
14203
470
Photo
Vegyes fotó tétel: falusi és városi képek, épületek, tájképek; 14x9 cm körüli méretben, Forte dobozban
3180735
14204
470
Photo
cca 1960-1980 Vegyes fotó tétel: külföldi, utazási képek, tájképek, stb., 9,5x6,5 cm méretben, két Forte dobozban
3184864
14205
470
Photo
cca 1900-1930 5 db üvegnegatív, csoportkép, tájkép stb., ismeretlen fényképész, 9x12 cm 3184870
14206
470
Photo
cca 1900-1930 5 db üvegnegatív, portré, csoportkép, lovasszekér utcán stb., ismeretlen fényképész, 9x12 cm
3184721
14207
470
Photo
cca 1940 Csonka Gépgyár belső termének (tervezőszoba?), foltos, sérült, 24x30 cm
3180272
14208
470
Photo
1914 A nagyváradi református tanítóképző intézet 1913/14. tanévben végzett növendékei, nagyméretű tablófotó, sérült, kissé foltos, 38x27,5 cm (teljes méret: 46x35,5 cm) 3180729
14209
470
Photo
cca 1930-1960 Családi fotóalbum, kb. 50 db vegyes fotóval: esküvői fotó, katonafotó, gyerekek, stb. Dekoratív, zsinórfűzéses albumban, 19x25 cm. 3161552
14210
470
Photo
cca 1940 Báli csoportkép katonatiszttel, nagyméretű fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Első Budapesti Keresztény Fotolaboratórium, Bp. VIII., Sándor u. 17.), 23,5x17,5 cm
3145817
14211
470
3400
Photo
Egy doboznyi (kb. 470 db) vegyes fotó, közte vonatokat, repülőgépeket ábrázolók, tájképek, családi fotók, stb.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF