Foto

Zahl der Lose: 349

cca 1926 A régi autók is ,,találkoztak" vonatokkal a vasúti átjáróban, + hozzáadva még két másik felvételt, más helyszínekről, 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm és 10x15 cm
14188.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1920 ,,Erős Pisták" a fényképezőgép előtt, 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 10x15 cm
14189.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1930 Jenny és Jackson revütáncosok, Sonya fotó, 4 db, közte 2 db sérült, 16×11,5 cm
14190.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1978 Vadászok május elsejei felvonuláson, zászlóval, fotó, ragasztásnyomokkal, 18x12,5 cm
14191.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1950 Labdarúgócsapat fotója, a hátoldalon pecséttel jelzett (Pobuda Foto Bp.), kis saroktöréssel, 18x13 cm
14192.

Rufpreis:
1 000 HUF

1949.VI.12. Bp., BLASZ - DKLASz (13:0) ifi válogatott labdarúgó-mérkőzés csapatfotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Sport-foto munkaközösség Etényi-Pobuda), kis saroktöréssel, 17,5x12 cm
14193.

Rufpreis:
1 200 HUF
10

1949.IV.10. Bp., BLASZ - Pestvidék (9:1) labdarúgó-mérkőzés csapatfotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Sport-foto munkaközösség Etényi-Pobuda), kis törésnyomokkal, 18x12 cm
14194.

Rufpreis:
1 200 HUF

1987 100 éves a legendás MÁV 424-es mozdony, egy ilyen típus beemelése Gárdonyban az állomáson, fotó, hátoldalon részletes leírással, szép állapotban, 13×18 cm
14195.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1930 Táncoló lány ugrókötéllel, L. Art Foto Salon Budapest, fotó, 18×12 cm
14196.

Rufpreis:
4 000 HUF

Elka Bakalova: Batschkovo diafilm és leírás (1967), Batschkovo - die Wandmalereien der Grabkirche színes dia fotó sorozat 24 db dia képpel + kísérő füzettel, Bulgária, Bachkovo kolostor, az ortodox sírtemplom középkori ikonjai, freskói és falfestményei
14197.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1925 Szászrégeni Református Ifjúság Biblia-Köre, fotó, sérülésekkel, 13,5×22,5 cm
14198.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1972 20 db fotó dalfesztiválról híres zenészekkel, Sebő, Benkő Dániel, stb.
14199.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF