Foto Zahl der Lose: 349
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2865943
14260
470
Photo
3031123
14261
470
Photo
cca 1970 Észak-Korea, életkép, kartonra ragasztott fotó, hátoldalon feliratozott, 32×25 cm
3111717
14262
470
Photo
cca 1900-1910 Taffler Elekné Fischer Edit, Fedor Ágnes (1909-1990) író, újságíró testvérének gyerekkori fotója, sérült kartonnal, a fotó felületén karcolásokkal.
3179088
14263
470
Photo
cca 1900-1910 Előkelő hölgy portréja, fotó Strelisky pozsonyi műterméből, jelzett (Repr. Strelisky Pozsony). Üvegezett, korabeli fakeretben. 9x6,5 cm
3179203
14264
470
Photo
cca 1920-1930 Vízparti város, fotó, jelzett. Üvegezett, fakeretben. 29x23,5 cm
3179570
14265
470
15000
Photo
cca 1865-1880 Régi réz veretes bőrkötéses fotóalbum 21 db keményhátú fotóval, női és féri, katona és gyerekportrékkal, fotóméret: 10,5×6,5 cm, album sérült: 14,5×11 cm
3179561
14266
470
15000
Photo
cca 1865-1880 Régi réz veretes bőrkötéses fotóalbum 38 db keményhátú fotóval, női, férfi, gyermek és családi portrék, fotóméret: 10,5×6,5 cm, album: 14,5×11 cm
3179608
14268
470
Photo
1908 Budafoki szőlészeti és borászati tanfolyam résztvevőinek csoportképe, nagyméretű fotó, Hollenzer és Okos budapesti fényképészek felvétele, kissé sérült, üvegezett fakeretben, 38,5x23,5 cm (keret: 56x39,5 cm) 3142086
14269
470
Photo
4 db filmfotó és keményhátú fotó 20x26 cm ig
3184860
14270
470
Photo
1959-1967 "Ismeretlen fotós" fotóhagyatéka, városképek, nagyrészt budapesti fotók, közte Pécs, Debrecen, Diósgyőr, Gyula. Kb. 100 db. 9x14 cm 3183458
14271
470
Photo
10 db fotótasak vegyes negatívokkal 3184233
14272
470
Photo
Vegyes régi és modern esküvői fotók, össz. 14 db, változó méretben és állapotban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF