Foto

Zahl der Lose: 349

14260.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1970 Észak-Korea, életkép, kartonra ragasztott fotó, hátoldalon feliratozott, 32×25 cm
14261.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1900-1910 Taffler Elekné Fischer Edit, Fedor Ágnes (1909-1990) író, újságíró testvérének gyerekkori fotója, sérült kartonnal, a fotó felületén karcolásokkal.
14262.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900-1910 Előkelő hölgy portréja, fotó Strelisky pozsonyi műterméből, jelzett (Repr. Strelisky Pozsony). Üvegezett, korabeli fakeretben. 9x6,5 cm
14263.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1920-1930 Vízparti város, fotó, jelzett. Üvegezett, fakeretben. 29x23,5 cm
14264.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1865-1880 Régi réz veretes bőrkötéses fotóalbum 21 db keményhátú fotóval, női és féri, katona és gyerekportrékkal, fotóméret: 10,5×6,5 cm, album sérült: 14,5×11 cm
14265.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1865-1880 Régi réz veretes bőrkötéses fotóalbum 38 db keményhátú fotóval, női, férfi, gyermek és családi portrék, fotóméret: 10,5×6,5 cm, album: 14,5×11 cm
14266.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1908 Budafoki szőlészeti és borászati tanfolyam résztvevőinek csoportképe, nagyméretű fotó, Hollenzer és Okos budapesti fényképészek felvétele, kissé sérült, üvegezett fakeretben, 38,5x23,5 cm (keret: 56x39,5 cm)
14268.

Rufpreis:
8 000 HUF

4 db filmfotó és keményhátú fotó 20x26 cm ig
14269.

Rufpreis:
2 400 HUF

1959-1967 "Ismeretlen fotós" fotóhagyatéka, városképek, nagyrészt budapesti fotók, közte Pécs, Debrecen, Diósgyőr, Gyula. Kb. 100 db. 9x14 cm
14270.

Rufpreis:
10 000 HUF

10 db fotótasak vegyes negatívokkal
14271.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vegyes régi és modern esküvői fotók, össz. 14 db, változó méretben és állapotban
14272.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF