Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 344
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161353
11123
470
11000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Fest V jelzéssel: Tengerparti jelenet vitorlásokkal és csónakkal, 1915. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 21×36 cm
3161603
11124
470
L Dobay jelzéssel: A behavazott Városliget. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 35×30 cm
3161627
11125
470
Medgyessy L. jelzéssel: Pipázó társaság. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 26×35 cm
3184029
11126
470
Czene Béla jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon. 60x50 cm.
3184033
11127
470
Róna Emy jelzéssel: Vízi világ. Vegyes technika, papír. 50x58,5 cm. 3177991
11128
470
ifj. Kovács jelzéssel: Bográcsfőzés kutyával, 1933. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 34x24 cm
3163158
11129
470
Mayer jelzéssel: Hajók, 1972. Olaj, vászon. 45x60 cm
3168411
11130
470
4600
Háry jelzéssel: Táj házzal. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 25,5×18,5 cm
3124044
11131
470
Olvashatatlan jelzéssel, perzsa alkotó, XX. sz. második fele: Karaván (miniatűr). Vegyes technika, csont.Dekoratív, üvegezett fakeretben, hátoldalán iráni címkével, 5×8 cm
2814722
11132
470
2886936
11133
470
3043587
11134
470
11000
Olvashatatlan jelzéssel (a hátoldalán): Szürrealista portré. Vegyes technika, papír, kartonra ragasztva, fakeretben, 33x23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF