Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 344

Jelzés nélkül: Csendélet, olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×40 cm.
11306.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzés nélkül: Kanca csikójával. Akvarellel színezett rézkarc, papír. 29x40 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.
11307.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzés nélkül: Faluvége. Olaj, karton. Apró felületi sérülésekkel. 34,5x48,5 cm. Dekoratív fakeretben.
11308.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzés nélkül: Vízparti táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 20,5x27 cm
11309.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Hölgy portréja. Olaj, farost. Sérült. Üvegezett, sérült fakeretben. 32x22,5 cm
11310.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Női akt. Litográfia, papír. Lapszéli kisebb szakadással. 25,5x35,5 cm.
11311.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jelzés nélkül: Reneszánsz jelenet, linó, papír, hajtott, 16×28 cm
11312.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Jelzés nélkül: Gótika. Vegyes technika, vászon. Üvegezett fakeretben. 40x50 cm
11314.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF