Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 344
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3180689
11306
470
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Csendélet, olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×40 cm. 3180864
11307
470
Jelzés nélkül: Kanca csikójával. Akvarellel színezett rézkarc, papír. 29x40 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.
3180878
11308
470
Jelzés nélkül: Faluvége. Olaj, karton. Apró felületi sérülésekkel. 34,5x48,5 cm. Dekoratív fakeretben.
3178230
11309
470
Jelzés nélkül: Vízparti táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 20,5x27 cm
3178221
11310
470
Jelzés nélkül: Hölgy portréja. Olaj, farost. Sérült. Üvegezett, sérült fakeretben. 32x22,5 cm
3183632
11311
470
Jelzés nélkül: Női akt. Litográfia, papír. Lapszéli kisebb szakadással. 25,5x35,5 cm. 3178850
11312
470
2200
Jelzés nélkül: Reneszánsz jelenet, linó, papír, hajtott, 16×28 cm
3147970
11314
470
Jelzés nélkül: Gótika. Vegyes technika, vászon. Üvegezett fakeretben. 40x50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF