11131.
Beendet 470. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Olvashatatlan jelzéssel, perzsa alkotó, XX. sz. második fele: Karaván (miniatűr). Vegyes technika, csont.Dekoratív, üvegezett fakeretben, hátoldalán iráni címkével, 5×8 cm