11248.
Beendet 470. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. eleje: Utcarészlet hölgyekkel (Párizs?). Rézkarc, papír. Paszpartuban. 14×14 cm