11247.
Beendet 470. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Figurák. Akvarell, papír. Lapszéli szakadással. Üvegezett fakeretben. 17,5×28 cm