11222.
Beendet 470. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Olvashatatlan (Lukács...?) jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír. Hátoldalán Zichy Galéria Alkotóközösség raglapjával. Üvegezett fakeretben, 35x49 cm