11223.
Beendet 470. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Olvashatatlan (Be...?) jelzéssel: Portré. Ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 23x17 cm