Dr. Krisztics Sándor (szerk.): Magyar kormányzati bibliographia. Az 1925-ik évi törvények, kormányrendeletek, önkormányzati rendeletek és bírói döntvények alapján. II. évfolyam. Magyar Sociographiai Intézet kiadványai 4. sz. Bp., [1927], Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek) Nemzeti Könyvkereskedése, IV p.+ 338 (hasábszámozás)+ 339-345 p. Kiadói papírkötés, sérült, az elülső borító különvált, nagyrészt felvágatlan lapokkal.