1941 Telekkönyvi jog végrehajtása Erdélyben. (18800/1941 I. M. számú rendelet.) A Jogi Hírlap Törvénytára 578. sz. Bp., 1941, (Centrum-ny.), 349-369 p. Kiadói papírkötés.
1914-1918 Jogakadémiai Szemle 9 száma, közte II. évf. 1. sz. 1914. márc., III. évf. 1916. 1-4. sz. (5 példány), 1917. IV. évf. 1., 2-4. sz., 1918. V. évf. 1-2. sz. + 1920 Magyar Jogi Szemle I. évf. 5. sz., 1920. május 1. Változó állapotban, közte foltos.
Apponyi Albert, gróf: Magyar közjog osztrák világításban. Négy előadás. Az 1912. évi népszerű főiskolai tanfolyamon tartotta: - - . Népszerű Főiskola Könyvtára VII. Bp., 1912, Franklin-Társulat, 97+(3) p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, foltos, a gerincen sérült borítóval, helyenként minimálisan foltos lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal.
Az 1886-dik évi törvények gyűjteménye. I. füzet. (IVII t.cz.) Kiadja a M. Kir. Belügyministerium. Bp., 1886, Nagel Ottó (Pesti Könyvnyomda Rt.) Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, a címlapon a belügyminisztérium pecsétjével.
Rédei József: Új parlamentarizmus. Bp., 1913, Politzer Zsigmond és Fia (Uránia-ny.), 165+(3) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, széteső állapotban.