Bücher: Jura

Zahl der Lose: 26

19257.

Rufpreis:
2 400 HUF

19258.

Rufpreis:
2 400 HUF

19259.

Rufpreis:
1 600 HUF

19260.

Rufpreis:
1 600 HUF

19261.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Apponyi Albert, gróf: Magyar közjog osztrák világításban. Négy előadás. Az 1912. évi népszerű főiskolai tanfolyamon tartotta: - - . Népszerű Főiskola Könyvtára VII. Bp., 1912, Franklin-Társulat, 97+(3) p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, foltos, a gerincen sérült borítóval, helyenként minimálisan foltos lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal.
19262.

Rufpreis:
2 000 HUF

Az 1886-dik évi törvények gyűjteménye. I. füzet. (IVII t.cz.) Kiadja a M. Kir. Belügyministerium. Bp., 1886, Nagel Ottó (Pesti Könyvnyomda Rt.) Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, a címlapon a belügyminisztérium pecsétjével.
19263.

Rufpreis:
1 800 HUF

19264.

Rufpreis:
1 000 HUF

19265.

Rufpreis:
800 HUF

Némethy Imre: Páris közigazgatása. Bp., 1925, Pallas, 15 p. Papírkötés, az első lap foltos, az utolsó lap szakadt.
19266.

Rufpreis:
800 HUF

19267.

Rufpreis:
1 000 HUF

19268.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF