Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 47

Forgács Attila: Az evés lélektana. Pszi-Könyvek. Bp., 2004, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.  A kiadó leírásából: "Mi történt az utóbbi 25 évben? Megduplázódott az elhízottak aránya. Pedig soha korábban nem tapasztalt fogyókúrahullám söpört végig a világon. A fogyás szándéka még érthető is a tömeges elhízás esetén, na de miért hízunk, a fogyókúrák dacára? A tudatos fogyási szándék ellen - jóval erősebb - őstudattalan erők hatnak. Az éhségérzetet nem csupán az élettani éhségjelek, hanem bizonyos ősemóciók is kiváltják. Az ember eredeténél fogva gyűjtögető-eszegető lény, aki örömeit és bánatait egyaránt hajlamos elenni. A kövér ember éhes lelkének alagsorában ott élnek kiéhezett elődei, akik ősvágyak formájában irányítják evési szokását. Mi ez a titokzatos, kontrollálhatatlan őserő? Honnan ered? Mit kezdhetünk vele? Miért eszünk akkor is, ha nem vagyunk éhesek? Ilyen kérdésekre keresi a választ ez a könyv."
20144.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr. Jávorka Sándor - Dr. Csapody Vera: Erdő mező virágai. A magyar flóra színes kisatlasza. Bp., 1972, Mezőgazdasági Kiadó. 5. kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20145.

Rufpreis:
2 400 HUF

20146.

Rufpreis:
1 400 HUF

20147.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

5 db könyv - Papp József: Magyarország védett területei; Barangolások a soproni erdőkben; A vácrátóti botanikus kert; A zirci arborétum; A szarvasi arborétum.
20148.

Rufpreis:
800 HUF

Propolisz. A méhészet egy értékes terméke. Tudományos kutatások és vélemények összetételével, sajátosságaival és gyógyászati használatával kapcsolatban. Ford.: Szabados A. Bukarest, 1982, Apimondia. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval.
20149.

Rufpreis:
1 200 HUF

20150.

Rufpreis:
1 200 HUF

20151.

Rufpreis:
2 400 HUF

Horváth Ilona: Háztartási tanácsadó. Szakácskönyv. Bp.,1955, MNDSZ. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel.
20152.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

20153.

Rufpreis:
1 800 HUF

20155.

Rufpreis:
1 800 HUF

20156.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF