Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 47

Ujváry Sándor: Konyhaművészet. - - szakácskönyve I-II. Bp., én.,Országos Magyar Szakácsművészeti és Házicukrászati Főzőtanfolyam, 308 p. Kiadói papírkötés, a gerincen címkenyomokkal, foltos.
20132.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy Erzsébet: Legujabb magyar szakácskönyv. hn., 1933, nyn, 253 p. Erdélyi kiadású (25 lei) szakácskönyv. Kiadói papírkötés, sérült, foltos, kissé hiányos borítóval.
20133.

Rufpreis:
2 800 HUF
9

báró Bornemisza Elemérné Szilvássy Karola: Kipróbált receptek. Ajánlja: Marosi Ildikó. (Dedikált!) Csíkszereda, 2001, Pallas-Akadémia. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés. Marosi Ildikó (1932-2020) erdélyi magyar szerkesztő, újságíró által dedikált példány.
20134.

Rufpreis:
2 800 HUF
10

Fák. Kertben, parkban és a szabad természetben. Ford.: Horánszky András. Földön, vízben, levegőben. Bp., 2001, Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20135.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szombathelyi Kertészeti és Parképítő Vállalat díszfaiskolai árjegyzéke, 1975. ősz - 1976. tavasz. (Szombathely, 1974, Vas megyei Nyomdaipari Vállalat). Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés.
20136.

Rufpreis:
2 000 HUF

Venesz József: Szakácskönyv. Szerk.: - -. Bp., 1955, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 415 p.+6 (Fekete-fehér fotókkal illusztrált) t. 4. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20137.

Rufpreis:
2 400 HUF

Horváth Ilona: Szakácskönyv. Bp.,1965,Magyar Nők Országos Tanácsa. III. kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, a végén 2 soros bejegyzéssel.
20138.

Rufpreis:
2 000 HUF

20139.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jeszenszky Árpád: Déligyümölcsfélék termesztése hazánkban. Bp., 1959, Mezőgazdasági. 2., javított kiadás. Félvászon-kötésben, a gerincen címkével.
20140.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Sós József: Magyar néptáplálkozástan. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat könyvtára CLXXXVII. köt. Bp., 1942, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat (Stephaneum-ny.), 280 p. Szövegközi fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, részben kissé laza fűzéssel.
20141.

Rufpreis:
1 600 HUF

Aichile, D. - Gotle-Bechtle, M.: Mi virít itt? Virágkalauz. 1991, Cicero. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20142.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

20143.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF