20145.
Beendet 470. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Dr. Jávorka Sándor - Dr. Csapody Vera: Erdő mező virágai. A magyar flóra színes kisatlasza. Bp., 1972, Mezőgazdasági Kiadó. 5. kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.