Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 421

21180.

Rufpreis:
1 800 HUF

21181.

Rufpreis:
1 000 HUF

Benedek Elek: Édes Anyaföldem! Egy nép s egy ember története I-II- Bp., 1920, Pantheon. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötésben
21182.

Rufpreis:
1 800 HUF

Abulkászim Manszúr Firdauszí: Királyok könyve. [Sáhnáme]. Ford.: Devecseri Gábor. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói műbőr-kötés, részben kissé fakó borítóval, kiadói papír védőborítóban. Számozott (1282./2000) példány.
21183.

Rufpreis:
1 600 HUF

Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1910), Hornyánszky-ny., 1 (címkép) t.+ 132 p.+ 12 (színes, feliratozott hártyapapírral) t. Kiadói aranyozott, dombornyomott Shakespeare-portréval díszített egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
21184.

Rufpreis:
1 800 HUF

Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, könyvdíszekkel illusztrálva. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói egészvászon-kötés, erősen kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
21185.

Rufpreis:
1 800 HUF

21186.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karriérek sorozat 2 kötete: Balla Ignác: Edison. Fodor István előszavával. + Adorján Andor: Nagy katonák. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon sorozatkötésben / átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel.
21187.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. II-VI köt. Thesaurus Anecdoton Hungarorum. Gyűjtötte és magyarázza: - - . Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n. (cca 1900), Singer és Wolfner. Átkötött félbőr-kötések, kopott, borítókkal, sérült, hiányos gerincekkel, laza táblákkal, két tábla hiányzik. I. kötet hiányzik!
21188.

Rufpreis:
1 000 HUF

21189.

Rufpreis:
1 600 HUF

M. Prawdin: Őrül Johanna. Történeti regény. Korok és Hősök regényei. Balla Antal bevezető tanulmányával. Ford.: Juhász Vilmos. Bp., 1939, Dante. Kiadói papírkötés, foltos, javított, kopott, kissé szakadozott kiadói papír védőborítóban.
21190.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bendsák László: A százéves Athenaeum. Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21191.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF