cca 1952-1980 Vegyes újság tétel (Népszabadság, Dunántúli Napló, stb.), benne a kor híreivel: űrhajózás témájú cikkekel (szovjet-magyar űrrepülés, az Apollo-11 holdra szállása), sport és politikai témájú írásokkal, stb. Vegyes állapotban.
1954-1959 Festőművészek, szobrászok, grafikusok kiállításainak ismertető prospektusai (Gráber Margit, Gáborjáni Szabó Kálmán, Kemény László, stb.), össz. 13 db, vegyes állapotban
1955 A Képes Sport teljes évfolyama bekötve. Hozzákötve egy MTK hiradó is. Jó állapotban, félvászon kötésben. Az Aranycsapat sok mérkőzésének fotójával
1955-1986 Vegyes nyomtatvány télel, 3 db: 1955 Szabad Művészet IX. évf. 6-7. sz. Foltos borítóval. 1984 Plakate Galeria Wolfgang Ketterer München 83. Auktion. Plakate.; 1986 Profil. 1986/10. IX. évf. decemberi szám.
1956 Új Hang, a DISZ és az Írószövetség irodalmi, művészeti és kritikai folyóirata, V. évf. 9. sz., 1956. szeptember. Bp., Athenaeum-ny., 72 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 4500 példányban.