1943 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja III. évf. 25. sz., 1943. jún. 16., a címlapon a 75. születésnapját ünneplő Horthy Miklós kormányzó (Asztalos Gyula festménye). Sérült állapotban, 24 p.
1943 Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Betűrendes Távbeszélőnévsora. - Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Tábeszélő Szaknévsora. Összeáll: Magyar Postaszemélyzet Jóléti Alapítványának Hirdető Irodája. Szerk.: Nedeczky László. Bp,1943, Sérült papírborítóval
1944 A Szatmárnémeti Sport Egyesület testnevelési ünnepélyének és a Szatmárnémeti Református Főgimnázium Soli Deo Gloria Egyesületének műsora, 2 db, hajtott
cca 1944 II. világháborús kétoldalas röplap, amely a budapesti pályaudvarok és vasútvonalak közelében élőket elköltözésre szólítja fel, másik oldalán térképpel, sérült, 20x12,5 cm
cca 1944, "Álljatok ellen a németnek és németbarátnak", II. világháborús, hivatalnokokat, tisztviselőket, magánalkalmazottakat, munkásokat, bányászokat, vasutasokat stb. megszólító németellenes röplap, kétoldalas, 10x12,5 cm