Drucksachen

Zahl der Lose: 438

1943 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja III. évf. 25. sz., 1943. jún. 16., a címlapon a 75. születésnapját ünneplő Horthy Miklós kormányzó (Asztalos Gyula festménye). Sérült állapotban, 24 p.
18065.

Rufpreis:
1 000 HUF

1943 A Pest c. napilap V. évf, 294. szám benne az olasz kapitulációval, valamit Budapest elsötétítéséről.
18066.

Rufpreis:
1 800 HUF

18067.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

1943 A Magyar Királyi Testnevelési Főiskola testnevelési bemutatója Nagybányán, Szilágysomlyón, Szatmárnémetiben, műsorfüzet, hajtott
18068.

Rufpreis:
3 000 HUF

1943 A Magyar Kir. Postavezérigazgatóság által kiadott távíródíjszabás, hajtott, 28p
18069.

Rufpreis:
12 000 HUF

1943 A Magyar Királyi Testnevelési Főiskola testnevelési bemutatója Kassán, műsorfüzet
18070.

Rufpreis:
3 000 HUF

1944 A Szatmárnémeti Sport Egyesület testnevelési ünnepélyének és a Szatmárnémeti Református Főgimnázium Soli Deo Gloria Egyesületének műsora, 2 db, hajtott
18071.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1944 II. világháborús kétoldalas röplap, amely a budapesti pályaudvarok és vasútvonalak közelében élőket elköltözésre szólítja fel, másik oldalán térképpel, sérült, 20x12,5 cm
18072.

Rufpreis:
10 000 HUF

1945-1948, 6 darab vegyes újság, Közalkalmazott, Népszava, Szabad Nép, közte Szálasi Ferenc halálra ítélésének hírével.
18073.

Rufpreis:
1 400 HUF
9

cca 1944, "Álljatok ellen a németnek és németbarátnak", II. világháborús, hivatalnokokat, tisztviselőket, magánalkalmazottakat, munkásokat, bányászokat, vasutasokat stb. megszólító németellenes röplap, kétoldalas, 10x12,5 cm
18074.

Rufpreis:
6 000 HUF

1945 Naptár és magyar-orosz szótár, Bezúr Hirdetőiroda kiadása, Bp., Légrády-ny., sérült, 16 p.
18075.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1946-1950 Budapest hídjai a II. világháború után, 9 db fekete-fehér kép, 13,5x10 cm
18076.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF