Drucksachen

Zahl der Lose: 438

cca 1940 Kaszap István (1916-1935) jezsuita novíciusról szóló emlékprospektus, és Kaszap István sírját ábrázoló nyomat.
18053.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1940 Mappányi magyar, angol és német nyelvű iratok ipari, technikai témában
18054.

Rufpreis:
1 600 HUF

1940 A Vallás és Közoktatásügyi Minisztérium által műkedvelői előadásra alkalmasnak nyilvánított műkedvelő színdarabok és az iskolai ifjúsági és gyermek-színművek részletes árjegyzéke. Bp., Kókai Lajos (Hornyánszky-ny.), 52 p. Kiadói tűzött papírkötés.
18055.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1940 Pest és Buda látképe a Pesti Hazai Első Takarékpénztár-egyesület alapítása idejében / A Vármegyeháza, a Pesti Hazai Első Takarékpénztár-egyesület első otthona. Bp., Klösz-ny., kissé koszos címlappal, 2 sztl. lev., 23,5x16,5 cm
18056.

Rufpreis:
1 800 HUF

1941 Kérdőív a Nemzeti Színház 1941-1942 évadjáról. Bp., Budapesti Hirlapnyomda Rt., (1)+20+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, belül jó állapotban, kitöltetlen.
18057.

Rufpreis:
2 400 HUF

1941 Magyar Lélek - A Magyar Népművelők Országos Folyóirata, szerk.: Hankiss János, 6 db szám (január, február, március, április, július, november), kézi festésű korabeli tokban
18058.

Rufpreis:
4 000 HUF

1941 Budapesti Idegenforgalmi Újság + 1938 Budapesti Napló
18059.

Rufpreis:
1 600 HUF

1941 Bp., A Virradat Hétfői Politikai Lap VI. évfolyamának 33. száma
18060.

Rufpreis:
4 000 HUF

1942 Magyar Köztisztviselők Szövetkezete 50 éves 1892-1942. 102p. számtalan képpel, térképpel. Kiadói tékában, hibátlan állapotban
18061.

Rufpreis:
3 000 HUF

1942-1954 Könyvárjegyzékek (KIE Könyvesbolt árjegyzéke, Könyvnapi jegyzék, ÁKV könyvárjegyzékek), össz. 6 db, változó állapotban
18062.

Rufpreis:
1 400 HUF

1942 Nemesített növényfajták jegyzéke az 1942. évre. Összeáll.: Villax Ödön. Magyaróvári M. kir. Növénytermesztési és Növénynemesítő Kisérleti Intézet Növénynemesítő Osztály VIII. sz. kiadványa. (Győr, Győregyházmegyei Alap-ny.), 36 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
18063.

Rufpreis:
3 000 HUF

1943 Az Ország I. évf. 35. sz., 1943. dec 11. A címlapon: "Benes újabb légiót szervez Magyarország ellen" Szerk.: Vajta Ferenc. Bp., Stádium-ny., 16 p., kissé szakadozott lapszélekkel.
18064.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF