1940 A Vallás és Közoktatásügyi Minisztérium által műkedvelői előadásra alkalmasnak nyilvánított műkedvelő színdarabok és az iskolai ifjúsági és gyermek-színművek részletes árjegyzéke. Bp., Kókai Lajos (Hornyánszky-ny.), 52 p. Kiadói tűzött papírkötés.
cca 1940 Pest és Buda látképe a Pesti Hazai Első Takarékpénztár-egyesület alapítása idejében / A Vármegyeháza, a Pesti Hazai Első Takarékpénztár-egyesület első otthona. Bp., Klösz-ny., kissé koszos címlappal, 2 sztl. lev., 23,5x16,5 cm
1941 Kérdőív a Nemzeti Színház 1941-1942 évadjáról. Bp., Budapesti Hirlapnyomda Rt., (1)+20+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, belül jó állapotban, kitöltetlen.
1941 Magyar Lélek - A Magyar Népművelők Országos Folyóirata, szerk.: Hankiss János, 6 db szám (január, február, március, április, július, november), kézi festésű korabeli tokban
1942 Nemesített növényfajták jegyzéke az 1942. évre. Összeáll.: Villax Ödön. Magyaróvári M. kir. Növénytermesztési és Növénynemesítő Kisérleti Intézet Növénynemesítő Osztály VIII. sz. kiadványa. (Győr, Győregyházmegyei Alap-ny.), 36 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
1943 Az Ország I. évf. 35. sz., 1943. dec 11. A címlapon: "Benes újabb légiót szervez Magyarország ellen" Szerk.: Vajta Ferenc. Bp., Stádium-ny., 16 p., kissé szakadozott lapszélekkel.