Drucksachen Zahl der Lose: 438
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3169718
18101
469
Printed Materials
1957 Color Annual c. amerikai fotós folyóirat 1957-es száma, fekete-fehér és színes képekkel (közte művészfotókkal, aktfotókkal), angol nyelven, kissé viseltes borítóval 3174563
18102
469
Printed Materials
1957 Ludas Matyi XIII. évf. 1-40. számai egybekötve (nem teljes évfolyam), 1957. febr. 21.- nov. 21. Félvászon-kötésben, néhány lap sérült.
2992128
18103
469
Printed Materials
2098900
18104
469
Printed Materials
3173839
18105
469
Printed Materials
1958 Füles magazin teljes évfolyama két kötetben, II. évf. 1-52. sz. Egészvászon-kötésben, jó állapotban.
3169115
18106
469
Printed Materials
1958 Sínek között. A KPM Vasúti Főosztály irodalmi körének lapja. IV. évf. 4. sz., 1958. november. Benne többek közt Rakovszky József: Lenin c. verse, Ludwig Rohbock metszeteinek reprodukciói, stb. Kiadói tűzött papírkötés, helyenként kissé foltos, 96 p. Megjelent 1000 példányban. 3173830
18107
469
Printed Materials
1959 Füles magazin teljes évfolyama két kötetben, III. évf. 1-52. sz. Egészvászon-kötésben, jó állapotban, a borítón minimális kopottsággal.
3154956
18108
469
Printed Materials
cca 1958 Családiház típusok, ismertető prospektus 3154938
18109
469
Printed Materials
1959 Közlekedés kerékpárral, képes tájékoztató prospektus, kihajtva: 40,5x14 cm
3172227
18110
469
Printed Materials
Tájékoztató az 1959. évi öröklakás építkezésekről. 3174084
18111
469
Printed Materials
cca 1960 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x24 cm 3175713
18112
469
Printed Materials
cca 1960-1970 Vegyes nyomtatvány tétel: ,,Szocialista brigádoknak ajánljuk" (3 db), prospektusok, könyvjelzők
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF