Drucksachen

Zahl der Lose: 438

1957 Color Annual c. amerikai fotós folyóirat 1957-es száma, fekete-fehér és színes képekkel (közte művészfotókkal, aktfotókkal), angol nyelven, kissé viseltes borítóval
18101.

Rufpreis:
1 400 HUF

1957 Ludas Matyi XIII. évf. 1-40. számai egybekötve (nem teljes évfolyam), 1957. febr. 21.- nov. 21. Félvászon-kötésben, néhány lap sérült.
18102.

Rufpreis:
5 000 HUF

18103.

Rufpreis:
5 000 HUF

18104.

Rufpreis:
800 HUF

1958 Füles magazin teljes évfolyama két kötetben, II. évf. 1-52. sz. Egészvászon-kötésben, jó állapotban.
18105.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1958 Sínek között. A KPM Vasúti Főosztály irodalmi körének lapja. IV. évf. 4. sz., 1958. november. Benne többek közt Rakovszky József: Lenin c. verse, Ludwig Rohbock metszeteinek reprodukciói, stb. Kiadói tűzött papírkötés, helyenként kissé foltos, 96 p. Megjelent 1000 példányban.
18106.

Rufpreis:
1 600 HUF

1959 Füles magazin teljes évfolyama két kötetben, III. évf. 1-52. sz. Egészvászon-kötésben, jó állapotban, a borítón minimális kopottsággal.
18107.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1958 Családiház típusok, ismertető prospektus
18108.

Rufpreis:
1 400 HUF

1959 Közlekedés kerékpárral, képes tájékoztató prospektus, kihajtva: 40,5x14 cm
18109.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tájékoztató az 1959. évi öröklakás építkezésekről.
18110.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1960 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x24 cm
18111.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1960-1970 Vegyes nyomtatvány tétel: ,,Szocialista brigádoknak ajánljuk" (3 db), prospektusok, könyvjelzők
18112.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF