Werbungen

Zahl der Lose: 218

Chocolat suchard 2 db litho reklámkártya
17169.

Rufpreis:
2 400 HUF

HAESZ főzőlap reklámlapja, hajtott
17170.

Rufpreis:
1 600 HUF

1896 Millennium-kiállítási árjegyzék Mössmer József "A menyaszonyhoz" vászon, asztalnemű, szövöttáru és kész fehérnemü gyári raktárából. 39. kiadás. Millennium-Ausstellungs-Preiscourant von Leinwanden, Tischzeugen und Wirkwaaren, Fabriksniederlage in Fertiger Wäsche des Josef Mössmer "Zur Braut". Auflage 39. Bp., Posner-ny., 1 (litografált díszcímlap) t.+ 100 p. Gazdag képanyaggal illusztrált, benne a millenniumi kiállítás képeivel és Budapesti látképekkel. Aranyozott félvászon-kötés, gyűrött, kopott borítóval, kissé sérült gerincekkel, a díszcímlapon ceruzás firkával és a szélein kis hiánnyal.
17171.

Rufpreis:
5 000 HUF
21

cca 1890-1910 Illustrierter Specialkatalog über Laubsäge-Vorlagen, Kerbschnitz-Vorlagen, Vorlagen für Kleineisen-Arbeiten, Vorlagen f. Arbeiten c. Cagarrenkistenholz, Vorlagen für Holzbrand-Malerei. Német, francia és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, két kijáró lappal, 72 p.
17172.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1910 Bächer - Melichar Ferenc 104-ik számú főárjegyzék. Bächer Rudolf eke- és talajmívelő-eszközök kizárólagos gyára, vas- és acélöntöde. Melichar Ferenc egyetemes sorvető-, répavetőgépek és műtrágyaszórók kizárólagos gyára 104-ik számú főárjegyzéke. Szerk. és kiadja Szűcs Zsigmond. Bp., Hornyánszky Viktor, 183+1 p. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, bélyegzésekkel.
17173.

Rufpreis:
4 000 HUF

1964 Trabant 601, színes képekkel illusztrált, magyar nyelvű ismertető prospektus, kihajtva: 28,5x20 cm
17174.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1960 Cyrano borotvapenge reklámfotó, montázs, jó állapotban, 13×18 cm
17175.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

9 db magyar gyártmányú rumos címke
17176.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10 db magyar gyártmányú likőrös címke
17177.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1934 Frommer Liliput pisztoly képes reklám nyomtatvány és megrendelő lap FÉG gyár
17179.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930 6 db klf témájú reklám nyomtatvány, kivágásokon
17180.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1989 Hershey csokoládégyár ismertető katalógus 30p. + szórólap
17181.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF