Tétel

Katalognummer:

17173.
Beendet 468. Fernauktion
Werbungen

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

cca 1910 Bächer - Melichar Ferenc 104-ik számú főárjegyzék. Bächer Rudolf eke- és talajmívelő-eszközök kizárólagos gyára, vas- és acélöntöde. Melichar Ferenc egyetemes sorvető-, répavetőgépek és műtrágyaszórók kizárólagos gyára 104-ik számú főárjegyzéke. Szerk. és kiadja Szűcs Zsigmond. Bp., Hornyánszky Viktor, 183+1 p. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, bélyegzésekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : szr