Tétel

Katalognummer:

17171.
Beendet 468. Fernauktion
Werbungen

Rufpreis:

5 000 HUF

21

Beschreibung:

1896 Millennium-kiállítási árjegyzék Mössmer József "A menyaszonyhoz" vászon, asztalnemű, szövöttáru és kész fehérnemü gyári raktárából. 39. kiadás. Millennium-Ausstellungs-Preiscourant von Leinwanden, Tischzeugen und Wirkwaaren, Fabriksniederlage in Fertiger Wäsche des Josef Mössmer "Zur Braut". Auflage 39. Bp., Posner-ny., 1 (litografált díszcímlap) t.+ 100 p. Gazdag képanyaggal illusztrált, benne a millenniumi kiállítás képeivel és Budapesti látképekkel. Aranyozott félvászon-kötés, gyűrött, kopott borítóval, kissé sérült gerincekkel, a díszcímlapon ceruzás firkával és a szélein kis hiánnyal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : szr